Lady Killers, czyli wojny w ringu, poza nim i na bankiecie
Jak już wiemy, na niedawnych mistrzostwach Europy w kick-boksingu  w portugalskim Porto nasza żeńsko-męska ekipa w K1 Rules, low kicku i formule light-contact wywalczyła 13 medali - 6 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe. Wystartowało aż 447 zawodników z 30 krajów. Zajęliśmy drugie miejsce w klasyfikacji medalowej. Zachwyciły zwłaszcza nasze panie, bo przecież „najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”.
 
Status quo
Nie byłem wczoraj w Warszawie. Nie zasiadłem na krzesełku w hotelu Sheraton razem z innymi działaczami rządzącymi naszym brudnym i śmierdzącym na kilometr w Europie futbolem, nie głosowałem (z czego się cieszę), nie oglądałem tych wszystkich gratulacji dla Laty.
 
Sen o złotych wisienkach
Wyrywanie medalowych kawałków z olimpijskiego tortu będzie dla Polaków bardzo mozolne

Gdybym miał wymienić polskiego sportowca lub sportsmenkę z co najmniej 70-procentowymi szansami na złoty medal w Pekinie, to obawiam się, że z czystym sumieniem podałbym tylko jedno nazwisko - Szymon Kołecki (zakładając, że nie przeszkodzą mu od dawna go trapiące problemy ze zdrowiem).
 
Mike Sexton ponownie w PartyPoker
08.05.2009.
 PartyPoker ogłosił kilka dni temu,  ze wznowił współprace z legendą światowego pokera -  Mikie’m Sextonem. Będzie on jednocześnie: prowadzącym, konsultantem, twarzą i graczem.
Mike Sexton jest twarzą i głosem Word Poker Tour,  zdobywcą bransolety WSOP, i bez wątpienia jednym z pionierów gry oraz jedną z najbardziej rozpoznawanych postaci wśród entuzjastów gry w pokera na całym świecie.
Czytaj całość…
 
Spanish Championship z udziałem Agnieszki Rylik
06.11.2008.
 Hiszpania jest dobrze znana wszystkim miłośnikom gier hazardowych. To tutaj turyści, celebryci i politycy miło spędzają wolny czas. Costa del Sol to region Hiszpanii znany z pięknych krajobrazów zawsze słonecznej pogody. W połowie drogi między Marbellą i Malagą, dwiema najsłynniejszymi miejscowościami, których w przez cały rok można spotkać nie tylko rosyjskich oligarchów i gwiazdy Hollywood, znajduje się słynne kasyno Torrequebrada.
Czytaj całość…
 
Agnieszka gra w mistrzostwach Pań
02.10.2008.
02. 10. rusza PartyPoker Women’s World Open II, turniej z udziałem 36 czołowych pokerzystek. Ze względu na jego rangę, śmiało można powiedzieć, że są to Otwarte Mistrzostwa Świata Kobiet. Przy zielonym stole nie zabraknie oczywiście Agnieszki Rylik.
Czytaj całość…
 
Party Poker Women' s World OpenII
04.09.2008.
 Najpiękniejsze kobiety, gwiazdy Hollywoodzkie, aktorki, piosenkarki i sportsmenki spotkają się w dniach 4-6 października w Londynie.
Wśród zaproszonych sław pokera i nie tylko będą:
Czytaj całość…
 
Agnieszka Rylik w Sports Stars Challenge
21.08.2008.
Dziś wieczorem o 22:15 kanał SportKlub+ zaprezentuje trzeci odcinek relacji z turnieju Sports Stars Challenge III, w którym gwiazdy sportu oraz dziennikarze grali w pokera w odmianie Texas Hold'em. Rywalizację podzielono na dyscypliny "macierzyste", a więc o awans do stolika finałowego w poszczególnych rundach rywalizowali snookerzyści, rugbiści, piłkarze, krykieciści, specjaliści darta oraz dziennikarze telewizyjni związani ze sportem - a wśród ich Agnieszka.
Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 10 z 48

Ranking stron