Lady Killers, czyli wojny w ringu, poza nim i na bankiecie
Jak już wiemy, na niedawnych mistrzostwach Europy w kick-boksingu  w portugalskim Porto nasza żeńsko-męska ekipa w K1 Rules, low kicku i formule light-contact wywalczyła 13 medali - 6 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe. Wystartowało aż 447 zawodników z 30 krajów. Zajęliśmy drugie miejsce w klasyfikacji medalowej. Zachwyciły zwłaszcza nasze panie, bo przecież „najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”.
 
Status quo
Nie byłem wczoraj w Warszawie. Nie zasiadłem na krzesełku w hotelu Sheraton razem z innymi działaczami rządzącymi naszym brudnym i śmierdzącym na kilometr w Europie futbolem, nie głosowałem (z czego się cieszę), nie oglądałem tych wszystkich gratulacji dla Laty.
 
Sen o złotych wisienkach
Wyrywanie medalowych kawałków z olimpijskiego tortu będzie dla Polaków bardzo mozolne

Gdybym miał wymienić polskiego sportowca lub sportsmenkę z co najmniej 70-procentowymi szansami na złoty medal w Pekinie, to obawiam się, że z czystym sumieniem podałbym tylko jedno nazwisko - Szymon Kołecki (zakładając, że nie przeszkodzą mu od dawna go trapiące problemy ze zdrowiem).
 
Debiutant wygrywa Freeroll SuperGame! Wywiad
19.06.2008.
 Czy zdradzisz kilka słów o sobie, kim jest zwycięzca czerwcowego Freerolla SuperGame? Czym się zajmuje na co dzień?

Mam na imię Łukasz, studiuje Nawigacje na Akademii Morskiej w Gdyni, na co dzień zajmuję sie korzystaniem z życia :) A poker jest jednym z moich hobby.
Czytaj całość…
 
Kolejni wygrani tegorocznego WSOP
10.06.2008.
 Prezentujemy zwycięzców kolejnych turniejów 39. World Series of Poker. $ 1000 No Limit Hold'em z możliwością dokupywania żetonów (rebuys) zakończył triumfem Michaela Branducci. Pokonał on 765 rywali i zainkasował 636 tys. USD z puli, który wyniosła prawie trzy miliony dolarów. Najwięcej (23 razy) z możliwości dokupienia żetonów skorzystał Suk Song... a i tak nie dotarł do miejsc płatnych. Zwycięzca dokupił żetony raz, a dwa razy skorzystała opcji add-on.
Czytaj całość…
 
WSOP: Grant Hinkle najlepszy w drugim turnieju
05.06.2008.
 Sensacyjnie zakończył się drugi turniej World Series of Poker - No Limit Hold’em z wpisowym 1500 dolarów. Zwycięzcą został nieznany wcześniej Grant Hinkle z Kansas City (USA), który chyba sam nie spodziewał się sukcesu, bo aż czterokrotnie musiał zmieniać rezerwację na powrotny samolot do domu.

 

Czytaj całość…
 
Nenad Medic wygrywa pierwszy turniej WSOP
03.06.2008.
 Nenad Medic został pierwszym zwycięzcą podczas tegorocznego World Series of Poker. Pochodzący z Serbii Kanadyjczyk wygrał mistrzowski turniej 10 000$ Limit Texas Hold'em. Czwarte miejsce zajął Mike Sexton.

Czytaj całość…
 
Agnieszka Rylik w Las Vegas!
02.06.2008.

 Nie udało sie niestety Agnieszce zakwalifikować do drugiego dnia No Limit Holdem 1500usd buy in. Na dobrą sprawę, gdy do stołów zasiadło 3500 osób i każdy odpadający był uzupełniany nowym graczem, przy szybko rosnących blindach nie sposób stworzyć gry bez mocnej karty. 

Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 nast. » koniec »»

Pozycje :: 11 - 20 z 48

Ranking stron