Lady Killers, czyli wojny w ringu, poza nim i na bankiecie
Jak już wiemy, na niedawnych mistrzostwach Europy w kick-boksingu  w portugalskim Porto nasza żeńsko-męska ekipa w K1 Rules, low kicku i formule light-contact wywalczyła 13 medali - 6 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe. Wystartowało aż 447 zawodników z 30 krajów. Zajęliśmy drugie miejsce w klasyfikacji medalowej. Zachwyciły zwłaszcza nasze panie, bo przecież „najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”.
 
Status quo
Nie byłem wczoraj w Warszawie. Nie zasiadłem na krzesełku w hotelu Sheraton razem z innymi działaczami rządzącymi naszym brudnym i śmierdzącym na kilometr w Europie futbolem, nie głosowałem (z czego się cieszę), nie oglądałem tych wszystkich gratulacji dla Laty.
 
Sen o złotych wisienkach
Wyrywanie medalowych kawałków z olimpijskiego tortu będzie dla Polaków bardzo mozolne

Gdybym miał wymienić polskiego sportowca lub sportsmenkę z co najmniej 70-procentowymi szansami na złoty medal w Pekinie, to obawiam się, że z czystym sumieniem podałbym tylko jedno nazwisko - Szymon Kołecki (zakładając, że nie przeszkodzą mu od dawna go trapiące problemy ze zdrowiem).
 
Zbliża się WSOP
15.05.2008.
 Wielkimi krokami nadchodzi World Series of Poker ®. Największy i najbardziej prestiżowy pokerowy turniej, a właściwie serię turniejów, w których gra się nie tylko w Texas Hold’em, ale również w innych odmianach pokera.
Czytaj całość…
 
Czas to pieniądz
13.05.2008.
 Jedną z częstych wad początkujących graczy jest to, że zbyt szybko podejmują decyzję. Nie warto spieszyć się. Mówią, że czas to pieniądz i choć to powiedzenie tak naprawdę ma inne znaczenie, to w pokerze właśnie chodzi o tę chwilę czasu do namysłu.
Czytaj całość…
 
Turniej SuperGame rozstrzygnięty!
06.05.2008.
 4 maja 2008r. o godzinie 21:30 rozpoczął się turniej SuperGame, w którym wzięło udział 32 graczy, w tym oczywiście Albert Sosnowski. Jest to pierwsza z trzech części cyklu "Znokautuj Mistrza".
Czytaj całość…
 
Agnieszka Rylik zagra w WSOP
05.05.2008.
 World Series of Poker uznawane są za pokerowe mistrzostwa świata. Impreza w której można zdobyć sławę i olbrzymie pieniądze rozpala wyobraźnię graczy na całym świecie.
Czytaj całość…
 
Agnieszka startuje w World Open IV
29.04.2008.
A. Rylik rozpoczyna swój udział w turniej PartyPoker World Open IV, który od piątku rozgrywany jest w Maidstone w Anglii. Po świetnym występie w wiedeńskim turnieju „East vs West II”, w którym zajęła trzecie miejsce, będąc jednocześnie najlepszą zawodniczką drużyny East, Agnieszka nie jest już traktowana jako celebrity, ale jako zawodowa pokerzystka.

Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 nast. » koniec »»

Pozycje :: 21 - 30 z 48

Ranking stron