Lady Killers, czyli wojny w ringu, poza nim i na bankiecie
Jak już wiemy, na niedawnych mistrzostwach Europy w kick-boksingu  w portugalskim Porto nasza żeńsko-męska ekipa w K1 Rules, low kicku i formule light-contact wywalczyła 13 medali - 6 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe. Wystartowało aż 447 zawodników z 30 krajów. Zajęliśmy drugie miejsce w klasyfikacji medalowej. Zachwyciły zwłaszcza nasze panie, bo przecież „najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”.
 
Status quo
Nie byłem wczoraj w Warszawie. Nie zasiadłem na krzesełku w hotelu Sheraton razem z innymi działaczami rządzącymi naszym brudnym i śmierdzącym na kilometr w Europie futbolem, nie głosowałem (z czego się cieszę), nie oglądałem tych wszystkich gratulacji dla Laty.
 
Sen o złotych wisienkach
Wyrywanie medalowych kawałków z olimpijskiego tortu będzie dla Polaków bardzo mozolne

Gdybym miał wymienić polskiego sportowca lub sportsmenkę z co najmniej 70-procentowymi szansami na złoty medal w Pekinie, to obawiam się, że z czystym sumieniem podałbym tylko jedno nazwisko - Szymon Kołecki (zakładając, że nie przeszkodzą mu od dawna go trapiące problemy ze zdrowiem).
 
Agnieszka w pokerowym Turnieju Gwizad Sportu
16.01.2008.
 Aga zaproszona do pokerowego Turnieju Gwiazd Sportu. 18 lutego w Londynie zmierzy się z innymi sławami sportowymi. Agnieszka Rylik została zaproszona do wzięcia udziału w turnieju pokerowym, w którym zmierzą się gwiazdy sportowe. PartyPoker Sports Challenge odbędzie się w Londynie, 18 lutego. Nasza mistrzyni zmierzy się m.in. z gwiazdami snookera: Stevem Davisem oraz Stephenem Hendry oraz z gwiazdami piłki nożnej: Normanem Whitesidem, Rayem Parlourem, Tonym Cascarino oraz Johnem Aldridge.
Czytaj całość…
 
Rylik znakomicie debiutuje w Irish Poker Championship 2008
05.01.2008.
 Bardzo dobrze zaprezentowała się Polska mistrzyni świata w boksie zawodowym, Agnieszka Rylik na turnieju pokerowym PartyPoker.com Irish Poker Championship 2008, który odbył się w bajecznym hotelu Radisson Hotel & Spa w Galaway w Irlandii. Był to już drugi z kolei prestiżowy turniej pokera, w którym nasza mistrzyni wzięła udział i zdobyła uznanie organizatorów oraz czołowych graczy świata.
Czytaj całość…
 
Rylik wygrała z mistrzem
28.12.2007.
 Joe Beevers w minioną sobotę wygrał 1000000 dolarów w turnieju Ladbrokers Poker. W finałowej rozgrywce zmierzyli się z nim Marty Smith, Julian Gardner, Liam Flood, Howard Lederer and Ian Cox.
Warto zaznaczyć że w październiku Beevers przegrał na turnieju Late Night Poker rozgrywkę z Agnieszką Rylik. Mimo że według bukmacherów szanse naszej mistrzyni w boksie na zwycięstwo były oceniane zaledwie na 1:40, to udało się jej zająć zaszczytne 2 miejsce w swojej rozgrywce  i 12 miejsce w całym turnieju.
Czytaj całość…
 
Kolejny krok Agnieszki Rylik w drodze na pokerowy szczyt
10.12.2007.
 Czołowa prezenterka telewizyjna i mistrzyni świata w boksie Agnieszka Rylik została pierwszą Polką, która miała wpływ na międzynarodowy turniej w pokera, po tym jak w październiku zajęła drugie miejsce w grze otwierającej światowej sławy turniej telewizyjny PartyPoker Late Night Poker.
Czytaj całość…
 
Agnieszka Rylik nokautuje pokerzystów!
26.10.2007.

 Agnieszka Rylik, do niedawna mistrzyni świata wagi junior półśredniej, gra w pokera od niedawna. Do turnieju w Cardiff przygotowywała się w światowej stolicy hazardu, Las Vegas, ucząc się tricków od słynnego Mike'a Sextona, znanego popularyzatora tej gry.

 

Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 nast. » koniec »»

Pozycje :: 41 - 48 z 48

Ranking stron