Lady Killers, czyli wojny w ringu, poza nim i na bankiecie
Jak już wiemy, na niedawnych mistrzostwach Europy w kick-boksingu  w portugalskim Porto nasza żeńsko-męska ekipa w K1 Rules, low kicku i formule light-contact wywalczyła 13 medali - 6 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe. Wystartowało aż 447 zawodników z 30 krajów. Zajęliśmy drugie miejsce w klasyfikacji medalowej. Zachwyciły zwłaszcza nasze panie, bo przecież „najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”.
 
Status quo
Nie byłem wczoraj w Warszawie. Nie zasiadłem na krzesełku w hotelu Sheraton razem z innymi działaczami rządzącymi naszym brudnym i śmierdzącym na kilometr w Europie futbolem, nie głosowałem (z czego się cieszę), nie oglądałem tych wszystkich gratulacji dla Laty.
 
Sen o złotych wisienkach
Wyrywanie medalowych kawałków z olimpijskiego tortu będzie dla Polaków bardzo mozolne

Gdybym miał wymienić polskiego sportowca lub sportsmenkę z co najmniej 70-procentowymi szansami na złoty medal w Pekinie, to obawiam się, że z czystym sumieniem podałbym tylko jedno nazwisko - Szymon Kołecki (zakładając, że nie przeszkodzą mu od dawna go trapiące problemy ze zdrowiem).
 
Strona główna arrow Biografie
Biografie
Agnieszka Rylik "Lady Tyson"
Agnieszka Rylik urodziła się w 1974 roku w Kołobrzegu. W wieku 15 lat zaczęła przygodę ze sportami walki, a dokładniej z kick-boxingiem. Określenie "słaba płeć" w jej przypadku nie do końca znalazło odzwierciedlenie w jej osobie.
Czytaj całość…
 
Krzysztof Włodarczyk
Krzysztof "Diablo" Włodarczyk (ur. 19 września 1981 w Warszawie) - polski bokser, mistrz Świata IBF i Interkontynentalny IBF i mistrz świata organizacji IBC oraz WBC Fecarbox w kategorii junior ciężkiej.

Czytaj całość…
 
Otylia Jędrzejczak
Otylia Jędrzejczak (ur. 13 grudnia 1983 w Rudzie Śląskiej) – polska pływaczka, mistrzyni Igrzysk Olimpijskich, mistrzyni Mistrzostw Świata i Europy, dwukrotna rekordzistka świata.
Czytaj całość…
 
Michael Schumacher
Michael Schumacher (ur. 3 stycznia 1969 w Hürth) - niemiecki kierowca wyścigowy, w sezonach 1991-2006 startował w Formule 1.
Czytaj całość…
 
Robert Kubica
Robert Kubica (ur. 7 grudnia 1984 r. w Krakowie), polski kierowca wyścigowy. W 2005 roku zdobył tytuł mistrzowski w cyklu World Series by Renault. Obecnie jest kierowcą stajni BMW Sauber w Formule 1. Kubica jest pierwszym w historii Polakiem startującym w Formule 1.

Czytaj całość…
 
Adam Małysz
Adam Małysz (ur. 3 grudnia 1977 w Wiśle) – polski skoczek narciarski; medalista olimpijski, trzykrotny mistrz świata i trzykrotny zdobywca Pucharu Świata; trzykrotnie wybrany najlepszym sportowcem Polski.
Czytaj całość…
 
Andrzej Gołota
Andrzej Gołota urodził się i wychował w Warszawie. W wieku 13 lat rozpoczął uprawianie boksu w stołecznej Legii, dla której zdobył czterokrotnie tytuł mistrza Polski seniorów w wadze ciężkiej (do 91 kg). Znakomite warunki fizyczne (194 cm), siła, szybkość i dobre wyszkolenie techniczne sprawiły, że Gołota zaczął odnosić duże, międzynarodowe sukcesy już jako junior.
Czytaj całość…
 

Ranking stron