Lady Killers, czyli wojny w ringu, poza nim i na bankiecie
Jak już wiemy, na niedawnych mistrzostwach Europy w kick-boksingu  w portugalskim Porto nasza żeńsko-męska ekipa w K1 Rules, low kicku i formule light-contact wywalczyła 13 medali - 6 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe. Wystartowało aż 447 zawodników z 30 krajów. Zajęliśmy drugie miejsce w klasyfikacji medalowej. Zachwyciły zwłaszcza nasze panie, bo przecież „najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”.
 
Status quo
Nie byłem wczoraj w Warszawie. Nie zasiadłem na krzesełku w hotelu Sheraton razem z innymi działaczami rządzącymi naszym brudnym i śmierdzącym na kilometr w Europie futbolem, nie głosowałem (z czego się cieszę), nie oglądałem tych wszystkich gratulacji dla Laty.
 
Sen o złotych wisienkach
Wyrywanie medalowych kawałków z olimpijskiego tortu będzie dla Polaków bardzo mozolne

Gdybym miał wymienić polskiego sportowca lub sportsmenkę z co najmniej 70-procentowymi szansami na złoty medal w Pekinie, to obawiam się, że z czystym sumieniem podałbym tylko jedno nazwisko - Szymon Kołecki (zakładając, że nie przeszkodzą mu od dawna go trapiące problemy ze zdrowiem).
 
Strona główna arrow Felietony
Felietony
Buk futbolu
13.02.2008.
Gdy Grzegorz Rasiak zastępował w Boltonie Wanderers znakomitego francuskiego napastnika Nicolasa Anelkę, reakcja strony internetowej nonsensopedia.wikia.com była błyskawiczna. Twórcy tej kpiarskiej niby- encyklopedii, którzy wcześniej nadali mu m. in. przydomek „Drewnistuta”, stwierdzili „zamienił stryjek Anelkę na kijek”.
Czytaj całość…
 
Leniwy król dżungli  część II
11.02.2008.
Tłumacząc, dlaczego nie zdecydował się na powrót do ringu, choć czuł, że byłby w stanie pokonać dzisiejszych mistrzów, udowodnił, iż czegoś mu brak. Mianowicie - woli bycia jednym z kilku najlepszych „ciężkich” w historii.
Czytaj całość…
 
Leniwy król dżungli  część I
08.02.2008.
Były mistrz świata wszech wag, Lennox Lewis, udzielił ostatnio wywiadu, w którym wypowiadał się niczym rasowy polityk. Ten znany z inteligencji pięściarz ewidentnie manipulował faktami na swoją korzyść.
Czytaj całość…
 
Dziecko na aukcji
05.02.2008.
Stwierdzenie, że sława i pieniądze mają na ogół nieodpartą siłę, to -  jak lubi mawiać były premier – oczywista oczywistość. W czasach, gdy masmedia są wszechobecne, jak pchły na bezpańskim psie, nieznany dotąd człowiek błyskawicznie może stać się postacią zauważoną przez miliony ludzi.
Czytaj całość…
 
Wariant Kowalczyka
01.02.2008.

W "Nic śmiesznego" Cezary Pazura wciela się w rolę "drugiego". Zawsze był drugi i gdy nawet kiedyś był pierwszym, to i tak był drugim. Tak bywa. Są ludzie, którzy się do tej roli nadają. Bohater grany przez Pazurę nadaje się idealnie. Problem w tym, że o tym nie wie. Mimo ewidentnych znaków, że bycie drugim to maksimum jego możliwości, stara się być pierwszym. Nie potrafi skonfrontować realnych możliwości z marzeniami.

Czytaj całość…
 
Kaprysy geniusza - część II
31.01.2008.
Wyrażana w wywiadach chęć zmierzenia się z De la Hoyą w wadze średniej (do 160 funtów), a zwłaszcza stwierdzenie, że mógłby umówić się z nim na 156 funtów, brzmiały absurdalnie desperacko. Przecież Jones jest bogatym człowiekiem i nie musi za wszelką cenę szukać lukratywnych pojedynków w kategoriach, z których dawno wyrósł.
Czytaj całość…
 
Kaprysy geniusza - część I
29.01.2008.

Na swoim blogu Tomasz Adamek (a raczej ktoś, kto prowadzi go w jego imieniu) napisał, że Roy Jones Junior zaskoczył go swoją wypowiedzią podczas wywiadu dla jednej ze stacji telewizyjnych. Podobno RJJ “stwierdził, że bardzo chętnie zmierzyłby się z Polakiem Tomaszem Adamkiem”.

Czytaj całość…
 
Odyseja walecznego Cyklopa - część II
25.01.2008.
Tymczasem Gołota (wyglądając jak jednooki olbrzym Cyklop w "Odysei" Homera, ale imponując przebiegłością Odyseusza) pokonał w twardym boju Mike’a Mollo.
Czytaj całość…
 
Odyseja walecznego Cyklopa - część I
23.01.2008.
Zastanawiając się nad przyczynami niewiarygodnej obniżki formy Adama Małysza, warto sięgnąć po opinię znanego psychologa społecznego, Zbigniewa Nęckiego.
Czytaj całość…
 
Piaskownica
18.01.2008.
Po turnieju w Izmirze w środowisku siatkarskim rozgorzała dyskusja na temat dalszej współpracy z trenerem kadry. Źródłem sporu może być jedna z bolączek narodowych Polaków, a mianowicie słaba pamięć.
Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 51 - 60 z 117

Ranking stron