Lady Killers, czyli wojny w ringu, poza nim i na bankiecie
Jak już wiemy, na niedawnych mistrzostwach Europy w kick-boksingu  w portugalskim Porto nasza żeńsko-męska ekipa w K1 Rules, low kicku i formule light-contact wywalczyła 13 medali - 6 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe. Wystartowało aż 447 zawodników z 30 krajów. Zajęliśmy drugie miejsce w klasyfikacji medalowej. Zachwyciły zwłaszcza nasze panie, bo przecież „najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”.
 
Status quo
Nie byłem wczoraj w Warszawie. Nie zasiadłem na krzesełku w hotelu Sheraton razem z innymi działaczami rządzącymi naszym brudnym i śmierdzącym na kilometr w Europie futbolem, nie głosowałem (z czego się cieszę), nie oglądałem tych wszystkich gratulacji dla Laty.
 
Sen o złotych wisienkach
Wyrywanie medalowych kawałków z olimpijskiego tortu będzie dla Polaków bardzo mozolne

Gdybym miał wymienić polskiego sportowca lub sportsmenkę z co najmniej 70-procentowymi szansami na złoty medal w Pekinie, to obawiam się, że z czystym sumieniem podałbym tylko jedno nazwisko - Szymon Kołecki (zakładając, że nie przeszkodzą mu od dawna go trapiące problemy ze zdrowiem).
 
Strona główna arrow Felietony
Felietony
Odchudzanie "Wściekłego Byka" - część II
20.12.2007.
Początkowo wydawało się, że Wolakowi uda się wygrać przed czasem, ale 37-letni Afroamerykanin, wspierany przez głośne i fachowe okrzyki atrakcyjnej żony (lub partnerki), przetrwał nawałnicę.
Czytaj całość…
 
Odchudzanie "Wściekłego Byka" - część I
18.12.2007.
Decyzja szefa Boxing Europe, Andrzeja Gmitruka, o zorganizowaniu mieszkającemu na stałe w USA Pawłowi Wolakowi walki o międzynarodowe mistrzostwo Polski zawodowców w wadze junior średniej okazała się trafieniem w dziesiątkę.
Czytaj całość…
 
Waha się waga Wacha
15.12.2007.
„Polski Olbrzym”, czyli największy (jak dotąd - ciałem, ale wielkie sukcesy przed nim) nasz pięściarz zawodowy Mariusz Wach to bez wątpienia kawał chłopa.
Czytaj całość…
 
Zajeżdżanie motorynki
11.12.2007.
Według Słownika wyrazów obcych i zwrotów  obcojęzycznych Kopalińskiego, obsesja to...
Czytaj całość…
 
Kciuk lisa ringu
11.12.2007.
Wszyscy kibice, którzy podczas sobotniej gali w Rembertowie uważnie obserwowali wejście Dariusza Michalczewskiego do ringu...
Czytaj całość…
 
Pogromca emocjonalnych kurdupli
06.12.2007.
Zbigniew Boniek stwierdził, że jeśli polscy piłkarze wyjdą z grupy podczas Euro 2008, to będzie to cud...
Czytaj całość…
 
Spacer z "Rockym"
05.12.2007.
Liczni przedstawiciele mediów obwieścili z emfazą, że Dariusz Michalczewski (48-2, 38 ko) przygotowuje się do walki charytatywnej...
Czytaj całość…
 
Cyngle szefa mafii
30.11.2007.
Ze stwierdzeniem, że Jerzy Dudek wielkim bramkarzem bywał, polemizować nie sposób.
Czytaj całość…
 
Tajemnicze monstrum - część II
22.11.2007.
Zdarzają się sportowcy, którzy mają predyspozycje do uprawiania na najwyższym poziomie kilku dyscyplin siłowych i pokrewnych...
Czytaj całość…
 
Tajemnicze monstrum  część I
20.11.2007.
Wielu kibiców, zwłaszcza niepełnoletni fani sportów siłowych, zadaje sobie pytanie...
Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 71 - 80 z 117

Ranking stron