Lady Killers, czyli wojny w ringu, poza nim i na bankiecie
Jak już wiemy, na niedawnych mistrzostwach Europy w kick-boksingu  w portugalskim Porto nasza żeńsko-męska ekipa w K1 Rules, low kicku i formule light-contact wywalczyła 13 medali - 6 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe. Wystartowało aż 447 zawodników z 30 krajów. Zajęliśmy drugie miejsce w klasyfikacji medalowej. Zachwyciły zwłaszcza nasze panie, bo przecież „najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”.
 
Status quo
Nie byłem wczoraj w Warszawie. Nie zasiadłem na krzesełku w hotelu Sheraton razem z innymi działaczami rządzącymi naszym brudnym i śmierdzącym na kilometr w Europie futbolem, nie głosowałem (z czego się cieszę), nie oglądałem tych wszystkich gratulacji dla Laty.
 
Sen o złotych wisienkach
Wyrywanie medalowych kawałków z olimpijskiego tortu będzie dla Polaków bardzo mozolne

Gdybym miał wymienić polskiego sportowca lub sportsmenkę z co najmniej 70-procentowymi szansami na złoty medal w Pekinie, to obawiam się, że z czystym sumieniem podałbym tylko jedno nazwisko - Szymon Kołecki (zakładając, że nie przeszkodzą mu od dawna go trapiące problemy ze zdrowiem).
 
Strona główna arrow Motosport
"To nie fair, to ułatwienie dla Polaka"
13.10.2008.
 - Działacze Polonii byli na miejscu, złożyliśmy im ofertę, a oni ją przyjęli - wyjaśniali Ole Olsen i Philip Rising, przedstawiciele cyklu żużlowej Grand Prix.
Czytaj całość…
 
Rajd Dolnośląski: Bouffier liderem, trudne warunki
10.10.2008.
 Francuz Bryan Bouffier (Peugeot 207 S2000) jest liderem Rajdu Dolnośląskiego, ostatniej w sezonie eliminacji mistrzostw Polski, po czterech piątkowych odcinkach specjalnych.
Czytaj całość…
 
Najlepszy polski zawodnik szuka klubu
08.10.2008.
 Tomasz Gollob, najlepszy polski żużlowiec szuka klubu. Vasterwik, szwedzki klub Polaka, ma kłopoty. Jego długi wynoszą 700 tys. koron, co w przeliczeniu na naszą walutę daje około 250 tysięcy złotych.
Czytaj całość…
 
Rajd Katalonii: Loeb prowadzi PAP /13:29 AFP Sebastien Loeb (Citroen C4) wygrał trzy pierwsze odcink
03.10.2008.
 Sebastien Loeb (Citroen C4) wygrał trzy pierwsze odcinki specjalne i prowadzi po pierwszej pętli pierwszego etapu Rajdu Katalonii, dwunastej z 15 eliminacji samochodowych mistrzostw świata. Francuz wyprzedza o 7,5 s Hiszpana Daniego Sordo (także Citroen C4).
Czytaj całość…
 
Fortuna dla czołowego zawodnika polskiej ligi
01.10.2008.
 Władysław Komarnicki działa z dużym rozmachem. Prezes Stali Gorzów ustalił już wszystkie szczegóły nowych kontraktów ze swoimi dotychczasowymi liderami: Tomaszem Gollobem i Rune Holtą - donosi "Przegląd Sportowy".
Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 10 z 143

Ranking stron