Lady Killers, czyli wojny w ringu, poza nim i na bankiecie
Jak już wiemy, na niedawnych mistrzostwach Europy w kick-boksingu  w portugalskim Porto nasza żeńsko-męska ekipa w K1 Rules, low kicku i formule light-contact wywalczyła 13 medali - 6 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe. Wystartowało aż 447 zawodników z 30 krajów. Zajęliśmy drugie miejsce w klasyfikacji medalowej. Zachwyciły zwłaszcza nasze panie, bo przecież „najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”.
 
Status quo
Nie byłem wczoraj w Warszawie. Nie zasiadłem na krzesełku w hotelu Sheraton razem z innymi działaczami rządzącymi naszym brudnym i śmierdzącym na kilometr w Europie futbolem, nie głosowałem (z czego się cieszę), nie oglądałem tych wszystkich gratulacji dla Laty.
 
Sen o złotych wisienkach
Wyrywanie medalowych kawałków z olimpijskiego tortu będzie dla Polaków bardzo mozolne

Gdybym miał wymienić polskiego sportowca lub sportsmenkę z co najmniej 70-procentowymi szansami na złoty medal w Pekinie, to obawiam się, że z czystym sumieniem podałbym tylko jedno nazwisko - Szymon Kołecki (zakładając, że nie przeszkodzą mu od dawna go trapiące problemy ze zdrowiem).
 
Małysz nie wystąpi w Bischofshofen!
05.01.2009.
Adam Małysz i Marcin Bachleda nie wystąpią we wtorkowym konkursie Pucharu Świata w skokach w Bischofshofen, zamykającym 57. Turniej Czterech Skoczni - poinformował w poniedziałek sekretarz generalny Polskiego Związku Narciarskiego Grzegorz Mikuła.
Czytaj całość…
 
Adam Małysz załamany
30.12.2008.

Po konkursie w Oberstdorfie Adam Małysz jest załamany i bezradny. Czy jeden z największych zawodników w historii już nigdy nie wróci do wielkiego skakania?

Wystarczył jeden konkurs, by Adam Małysz stracił szanse na dobry wynik w tegorocznej edycji Turnieju Czterech Skoczni. - Takie wyniki odbierają mi ochotę na skakanie - przyznał po zawodach w Oberstdorfie, gdzie zajął 27. miejsce.

 

Czytaj całość…
 
PŚ w skokach: będzie turniej drużyn
03.10.2008.
 W dniach 6-15 lutego 2009 roku po raz pierwszy w Pucharze Świata w skokach narciarskich odbędzie się cykl trzech zawodów drużynowych, a zwycięzca klasyfikacji generalnej otrzyma nagrodę w wysokości stu tysięcy euro. Konkursy odbędą się w niemieckich miejscowościach Willingen, Klingenthal i Oberstdorf.
Czytaj całość…
 
Skoki: koniec zawodów PŚ w Zakopanem?
02.10.2008.
 W miniony weekend skocznia w Wiśle przeszła chrzest bojowy. Rozegrano na niej letnie mistrzostwa Polski. Oczywiście, wiele rzeczy wymaga jeszcze dopracowania, mimo to cały czas pojawia się pomysł organizacji w Beskidzie Śląskim zawodów Pucharu Świata.
Czytaj całość…
 
MP: kolejny tytuł Małysza, Murańka tuż za podium
27.09.2008.
 Adam Małysz triumfował w sobotę w letnich mistrzostwach Polski w skokach narciarskich. Na skoczni noszącej jego imię Małysz dwukrotnie poprawiał rekord obiektu uzyskując w pierwszej serii odległość 132 a w drugiej 132,5 metra.
Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 9 z 335

Ranking stron