Lady Killers, czyli wojny w ringu, poza nim i na bankiecie
Jak już wiemy, na niedawnych mistrzostwach Europy w kick-boksingu  w portugalskim Porto nasza żeńsko-męska ekipa w K1 Rules, low kicku i formule light-contact wywalczyła 13 medali - 6 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe. Wystartowało aż 447 zawodników z 30 krajów. Zajęliśmy drugie miejsce w klasyfikacji medalowej. Zachwyciły zwłaszcza nasze panie, bo przecież „najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”.
 
Status quo
Nie byłem wczoraj w Warszawie. Nie zasiadłem na krzesełku w hotelu Sheraton razem z innymi działaczami rządzącymi naszym brudnym i śmierdzącym na kilometr w Europie futbolem, nie głosowałem (z czego się cieszę), nie oglądałem tych wszystkich gratulacji dla Laty.
 
Sen o złotych wisienkach
Wyrywanie medalowych kawałków z olimpijskiego tortu będzie dla Polaków bardzo mozolne

Gdybym miał wymienić polskiego sportowca lub sportsmenkę z co najmniej 70-procentowymi szansami na złoty medal w Pekinie, to obawiam się, że z czystym sumieniem podałbym tylko jedno nazwisko - Szymon Kołecki (zakładając, że nie przeszkodzą mu od dawna go trapiące problemy ze zdrowiem).
 
Ostatnie zwycięstwo Ahonena
31.03.2008.
 Janne Ahonen zdobył tytuł mistrza Finlandii w skokach narciarskich. Konkurs rozegrano w niedzielę na skoczni w Kuusamo (HS 142). Ahonen oddał skoki na odległość 132,0 i 138,0 m i otrzymał notę 287,5 pkt.
Czytaj całość…
 
Ahonen poinformował o końcu kariery
27.03.2008.
 Znakomity fiński skoczek narciarski, pięciokrotny zwycięzca Turnieju Czterech Skoczni i dwukrotny medalista olimpijski, Janne Ahonen postanowił zakończyć karierę.
Czytaj całość…
 
Kruczek zastąpi Lepistoe
21.03.2008.
 Wszystko wskazuje na to, że następcą Hannu Lepistoe będzie jego dotychczasowy asystent Łukasz Kruczek, ale oficjalnych decyzji jeszcze nie ma.
Czytaj całość…
 
Lepistoe: Kruczek nie jest jeszcze gotowy
20.03.2008.
 W środę "Wiadomości" TVP poinformowały, że Łukasz Kruczek może być już pewny, że od przyszłego sezonu poprowadzi kadrę narodową polskich skoczków. Czy młody trener ma już odpowiednie doświadczenie, by podjąć takie wyzwanie?
Czytaj całość…
 
Małysz po raz 18.
19.03.2008.
 Dwa dni po zakończeniu rywalizacji w Pucharze Świata Adam Małysz w końcu wygrał pierwsze w tym sezonie zawody. Jego wygrana w rozegranych na Wielkiej Krokwi mistrzostwach Polski nie jest jednak ani wydarzeniem przełomowym, ani żadną sensacją. Wywalczony wczoraj medal jest dla Małysza już 18. złotym krążkiem za zwycięstwo w zimowej edycji tej imprezy.
Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 19 - 27 z 335

Ranking stron