Lady Killers, czyli wojny w ringu, poza nim i na bankiecie
Jak już wiemy, na niedawnych mistrzostwach Europy w kick-boksingu  w portugalskim Porto nasza żeńsko-męska ekipa w K1 Rules, low kicku i formule light-contact wywalczyła 13 medali - 6 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe. Wystartowało aż 447 zawodników z 30 krajów. Zajęliśmy drugie miejsce w klasyfikacji medalowej. Zachwyciły zwłaszcza nasze panie, bo przecież „najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”.
 
Status quo
Nie byłem wczoraj w Warszawie. Nie zasiadłem na krzesełku w hotelu Sheraton razem z innymi działaczami rządzącymi naszym brudnym i śmierdzącym na kilometr w Europie futbolem, nie głosowałem (z czego się cieszę), nie oglądałem tych wszystkich gratulacji dla Laty.
 
Sen o złotych wisienkach
Wyrywanie medalowych kawałków z olimpijskiego tortu będzie dla Polaków bardzo mozolne

Gdybym miał wymienić polskiego sportowca lub sportsmenkę z co najmniej 70-procentowymi szansami na złoty medal w Pekinie, to obawiam się, że z czystym sumieniem podałbym tylko jedno nazwisko - Szymon Kołecki (zakładając, że nie przeszkodzą mu od dawna go trapiące problemy ze zdrowiem).
 
będzie zmiana trenera skoczków
12.03.2008.
 Wcześniej niż się wszyscy spodziewali zapadła decyzja o tym, że Hannu Lepistoe nie będzie w kolejnym sezonie trenerem polskiej reprezentacji skoczków. W Polskim Związku Narciarskim, mimo zapowiedzi, że decyzja zostanie podjęta dopiero po zawodach w Planicy, już wczoraj postanowiono jednak nie przedłużać kontraktu z fińskim szkoleniowcem.
Czytaj całość…
 
Kto zamiast Lepistoe
11.03.2008.
 W najbliższy weekend w słoweńskiej Planicy odbędą się ostatnie zawody sezonu 2007/2008 Pucharu Świata w skokach narciarskich. Wszystko wskazuje na to, że w sztabe trenerskim polskiej reprezentacji nastąpią zmiany.
Czytaj całość…
 
Małysz wygra w Vancouver
06.03.2008.
 Trzykrotny złoty medalista olimpijski, mistrz świata i czterokrotny triumfator Turnieju Czterech Skoczni Matti Nykaenen nie ma wątpliwości: Adam Małysz na igrzyskach w Vancouver zdobędzie upragniony złoty medal olimpijski. "Orzeł z Wisły" tak daleko w przyszłość nie wybiega i liczy na dobry występ w Lillehammer.
Czytaj całość…
 
Zwycięstwo Ahonena, Małysz 12.
05.03.2008.
 Zwycięstwem Janne Ahonena zakończył się konkurs Pucharu Świata w fińskim Kuopio. Fin wyprzedził dwóch zawodników z Norwegii - Andersa Bardala i Toma Hilde. Adam Małysz był najlepszy w kwalifikacjach, ale w zawodach spisał się znacznie słabiej i ostatecznie zajął 12. miejsce.
Czytaj całość…
 
Siódme miejsce Adama w Kuopio
04.03.2008.
 Na siódmym miejscu zakończył Adam Małysz występ w pierwszym konkursie Turnieju Nordyckiego, który został rozegrany w fińskim Kuopio. Polak skoczył na odległość 128 m. Wygrał Fin Janne Happonen. Z powodu zmiennego wiatru rozegrano jedną serię.
Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 28 - 36 z 335

Ranking stron