Lady Killers, czyli wojny w ringu, poza nim i na bankiecie
Jak już wiemy, na niedawnych mistrzostwach Europy w kick-boksingu  w portugalskim Porto nasza żeńsko-męska ekipa w K1 Rules, low kicku i formule light-contact wywalczyła 13 medali - 6 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe. Wystartowało aż 447 zawodników z 30 krajów. Zajęliśmy drugie miejsce w klasyfikacji medalowej. Zachwyciły zwłaszcza nasze panie, bo przecież „najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”.
 
Status quo
Nie byłem wczoraj w Warszawie. Nie zasiadłem na krzesełku w hotelu Sheraton razem z innymi działaczami rządzącymi naszym brudnym i śmierdzącym na kilometr w Europie futbolem, nie głosowałem (z czego się cieszę), nie oglądałem tych wszystkich gratulacji dla Laty.
 
Sen o złotych wisienkach
Wyrywanie medalowych kawałków z olimpijskiego tortu będzie dla Polaków bardzo mozolne

Gdybym miał wymienić polskiego sportowca lub sportsmenkę z co najmniej 70-procentowymi szansami na złoty medal w Pekinie, to obawiam się, że z czystym sumieniem podałbym tylko jedno nazwisko - Szymon Kołecki (zakładając, że nie przeszkodzą mu od dawna go trapiące problemy ze zdrowiem).
 
Lepistoe ma już trzech pewniaków
27.10.2006.

 Już tylko niespełna miesiąc pozostał do inauguracji Pucharu Świata w skokach narciarskich, a za oknem wcale nie zanosi się na zimę.
Nawet w Finlandii nie ma jeszcze skoczni przygotowanych do sezonu zimowego, nie mówiąc już o Zakopanem, gdzie mamy złotą polską jesień. Mimo to Adam Małysz i spółka kończą przygotowania na igelicie i zamierzają czekać na pierwszy śnieg. Obecnie nasi zawodnicy przebywają w Predazzo. Trenerzy Lepistoe i Łukasz Kruczek zabrali tam aż 15 zawodników, wszystkich z kadry A i B.Hannu Lepistoe ma już trzech pewniaków na występ w Kuusamo, gdzie 24 listopada rozpocznie się sezon zimowy. Jeżeli nikomu nie przytrafi się żadna kontuzja w kwalifikacjach wezmą udział Adam Małysz, Stefan Hula i Kamil Stoch.

Czytaj całość…
 
"Stoch niestety nie zaatakował Małysza"
21.10.2006.
Emocje po Mistrzostwach Polski na igelicie już opadły. O podsumowanie tego wydarzenia i skomentowanie dyspozycji poszczególnych naszych zawodników pokusił się drugi trener polskiej kadry A - Łukasz Kruczek.
Czytaj całość…
 
Zobacz też…
«« start « poprz. 31 32 33 34 35 36 37 38 nast. » koniec »»

Pozycje :: 334 - 335 z 335

Ranking stron