Lady Killers, czyli wojny w ringu, poza nim i na bankiecie
Jak już wiemy, na niedawnych mistrzostwach Europy w kick-boksingu  w portugalskim Porto nasza żeńsko-męska ekipa w K1 Rules, low kicku i formule light-contact wywalczyła 13 medali - 6 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe. Wystartowało aż 447 zawodników z 30 krajów. Zajęliśmy drugie miejsce w klasyfikacji medalowej. Zachwyciły zwłaszcza nasze panie, bo przecież „najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”.
 
Status quo
Nie byłem wczoraj w Warszawie. Nie zasiadłem na krzesełku w hotelu Sheraton razem z innymi działaczami rządzącymi naszym brudnym i śmierdzącym na kilometr w Europie futbolem, nie głosowałem (z czego się cieszę), nie oglądałem tych wszystkich gratulacji dla Laty.
 
Sen o złotych wisienkach
Wyrywanie medalowych kawałków z olimpijskiego tortu będzie dla Polaków bardzo mozolne

Gdybym miał wymienić polskiego sportowca lub sportsmenkę z co najmniej 70-procentowymi szansami na złoty medal w Pekinie, to obawiam się, że z czystym sumieniem podałbym tylko jedno nazwisko - Szymon Kołecki (zakładając, że nie przeszkodzą mu od dawna go trapiące problemy ze zdrowiem).
 
Trening w Libercu
08.02.2008.
 Wczorajsze oficjalne treningi oraz kwalifikacje w czeskim Libercu nie mogły zostać rozegrane z powodu silnego wiatru. Prognozy na kolejne dni są jednak optymistyczne. "Prognozy przewidywały, że mniej więcej w godzinach rozpoczęcia treningu wiatr miał ustać. Niestety, te prognozy nie za bardzo się sprawdziły. Przedskoczkowie skakali bez większych problemów, ale siła wiatru dochodziła nawet do 5-7 m/s. Ryzykować tutaj nie było sensu" - relacjonuje Zbigniew Klimowski.
Czytaj całość…
 
Powrót Ahonena
05.02.2008.
 Po przerwie, spowodowanej chorobą, do rywalizacji w Pucharze Świata powraca Janne Ahonen. Vice lidera klasyfikacji generalnej zobaczymy w najbliższych konkursach, w czeskim Libercu. Obok Ahonena, trener Tommi Nikunen do Liberca zabiera również Mattiego Hautamäkiego, Janne Happonena, Harriego Olli, Sami Niemi or Tamiego Kiuru.
Czytaj całość…
 
Weekend Thomasa
04.02.2008.
 Weekend w Sapporo z pewnością należał do Thomasa Morgensterna. Austriak dzięki zwycięstwom umocnił się na pierwszym miejscu w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata."Skocznia w Sapporo jest mi bardzo przyjazna" - mówił Thomas Morgenstern po zakończonym konkursie. "To były trudne zawody, ze względu na zmieniające się warunki atmosferyczne" - dodał zwycięzca.
Czytaj całość…
 
Sapporo - kwalifikacje odwołane
01.02.2008.
 Organizatorzy zawodów Pucharu Świata w skokach narciarskich w japońskim Sapporo odwołali piątkowe kwalifikacje do sobotniego konkursu. Powodem jest zbyt mała liczba zgłoszonych do zawodów soczków. Na liśćie startowej jest ich zaledwie 51, w tym czterech Polaków: Marcin Bachleda, Piotr Żyła, Stefan Hula i Kamil Stoch.
Czytaj całość…
 
Tytuł mistrza Norwegii dla Jacobsena
31.01.2008.
 Anders Jacobsen pewnie sięgnął po tytuł Mistrza Norwegii na dużej skoczni w Trondheim. Norweg poszybował aż na 137,5 i 135,5m. Druga lokata przypadła Tomowi Hilde (128,5 i 131,5m), a trzecia Andersowi Bardalowi (124 i 131m). Tuż za podium znalazł się Jon Aaraas (126 i 129,5m) oraz Henning Stensrud (124,5 i 125,5m). Dopiero na 7. miejscu sklasyfikowany został Sigurd Pettersen, a na 11. Lars Bystoel.
Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 46 - 54 z 335

Ranking stron