Lady Killers, czyli wojny w ringu, poza nim i na bankiecie
Jak już wiemy, na niedawnych mistrzostwach Europy w kick-boksingu  w portugalskim Porto nasza żeńsko-męska ekipa w K1 Rules, low kicku i formule light-contact wywalczyła 13 medali - 6 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe. Wystartowało aż 447 zawodników z 30 krajów. Zajęliśmy drugie miejsce w klasyfikacji medalowej. Zachwyciły zwłaszcza nasze panie, bo przecież „najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”.
 
Status quo
Nie byłem wczoraj w Warszawie. Nie zasiadłem na krzesełku w hotelu Sheraton razem z innymi działaczami rządzącymi naszym brudnym i śmierdzącym na kilometr w Europie futbolem, nie głosowałem (z czego się cieszę), nie oglądałem tych wszystkich gratulacji dla Laty.
 
Sen o złotych wisienkach
Wyrywanie medalowych kawałków z olimpijskiego tortu będzie dla Polaków bardzo mozolne

Gdybym miał wymienić polskiego sportowca lub sportsmenkę z co najmniej 70-procentowymi szansami na złoty medal w Pekinie, to obawiam się, że z czystym sumieniem podałbym tylko jedno nazwisko - Szymon Kołecki (zakładając, że nie przeszkodzą mu od dawna go trapiące problemy ze zdrowiem).
 
Puchar w Zakopanem
24.01.2008.
 Najważniejsze sportowe wydarzenie tej zimy w naszym kraju zbliża się wielkimi krokami. Pod Wielką Krokwią tysiące kibiców wraz z zawodnikami z 18. krajów jak zawsze stworzy niezapomniane widowisko i niepowtarzalną atmosferę narciarskiego święta. Coroczne zakopiańskie widowisko rusza już w czwartek. Mimo słabszej formy naszego najlepszego skoczka – Adam Małysza i faktu, że próżno szukać zimy na podhalańskich stokach, organizatorzy zapewniają, że atrakcji dla fanów skoków narciarskich nie zabraknie.
Czytaj całość…
 
Adam trenuje w Strsbskim Plesie
23.01.2008.
 Polscy skoczkowie udali się dziś do Strsbskiego Plesa, gdzie trenowali na obiekcie HS 105. Trenerzy naszej kadry są zadowoleni z efektów treningu i mają nadzieję, że przełoży się to na lepsze skoki polskich skoczków w nadchodzącym PŚ w Zakopanem. "Większość ekip zjechała już do Zakopanego już wczoraj. Chcieliśmy utrzymać trening w Strbskim Plesie w tajemnicy, aby inne drużyny nie pojechały tam za nami. Wzięliśmy ze sobą tylko Włochów, ze względu na dobry kontakt z nimi Hannu Lepistoe" - relacjonuje Zbigniew Klimowski.
Czytaj całość…
 
Morgenstern wierzy w Adama
22.01.2008.
 Adam Małysz bardzo słabo zaprezentował się w Harrachovie i znowu nie zdołał zdobyć punktów do klasyfikacji generalnej PŚ. Poza skokiem kwalifikacyjnym, większość jego prób była słaba lub wręcz katastrofalna. A odległości które osiagał w sobotę czy niedzielę na czeskim mamucie zwykle były w jego zasięgu... na skoczni dużej.
Czytaj całość…
 
Ahonen triumfuje w Harrachovie
21.01.2008.
 Weekend w Harrachovie nie był najszczęśliwszym wydarzeniem sportowym w historii skoków. Długie godziny oczekiwania, wiatr i deszcz, chłód i mgła - tak wizytę w Karkonoszach zapamiętają skoczkowie i kibice. Jedną z nielicznych osób, która miała powody do umiarkowanego zadowolenia, był Janne Ahonen. Dzięki skokowi na odległość 199,5 metra wygrał jedyną punktowaną serię na skoczni Certak, którą udało się szczęśliwie zakończyć. Tym samym wzbogacił swe konto o 100 punktów w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata.
Czytaj całość…
 
Morgenstern wygrywa trening w Harrachovie
18.01.2008.
 Pierwszą serię treningową na skoczni Certak w Harrachovie wygrał Thomas Morgenstern. Austriak poszybował z obniżonego rozbiegu na odległość aż 213,5 metra! Drugi rezultat - 205,5 metra - z wyższego o dwie belki rozbiegu uzyskał Martin Koch. Trzeci był Wolfgang Loitzl - 194 metry, a czwarty Andreas Kofler - 191 metrów. Za grupą Austriaków uplasował się Kamil Stoch, który osiągnął 190 metrów.
Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 55 - 63 z 335

Ranking stron