Lady Killers, czyli wojny w ringu, poza nim i na bankiecie
Jak już wiemy, na niedawnych mistrzostwach Europy w kick-boksingu  w portugalskim Porto nasza żeńsko-męska ekipa w K1 Rules, low kicku i formule light-contact wywalczyła 13 medali - 6 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe. Wystartowało aż 447 zawodników z 30 krajów. Zajęliśmy drugie miejsce w klasyfikacji medalowej. Zachwyciły zwłaszcza nasze panie, bo przecież „najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”.
 
Status quo
Nie byłem wczoraj w Warszawie. Nie zasiadłem na krzesełku w hotelu Sheraton razem z innymi działaczami rządzącymi naszym brudnym i śmierdzącym na kilometr w Europie futbolem, nie głosowałem (z czego się cieszę), nie oglądałem tych wszystkich gratulacji dla Laty.
 
Sen o złotych wisienkach
Wyrywanie medalowych kawałków z olimpijskiego tortu będzie dla Polaków bardzo mozolne

Gdybym miał wymienić polskiego sportowca lub sportsmenkę z co najmniej 70-procentowymi szansami na złoty medal w Pekinie, to obawiam się, że z czystym sumieniem podałbym tylko jedno nazwisko - Szymon Kołecki (zakładając, że nie przeszkodzą mu od dawna go trapiące problemy ze zdrowiem).
 
TCS - zwycięstwo po raz piąty
07.01.2008.
 Janne Ahonen po raz piąty w swojej karierze wygrał klasyfikację końcową Turnieju Czterech Skoczni. Jest to wydarzenie historyczne, gdyż nikomu się to wcześniej nie udało."To żaden problem, że jestem dziś pierwszy (śmiech). Jestem bardzo szczęśliwy z dzisiejszego zwycięstwa" - powiedział Janne Ahonen podczas konferencji prasowej.
Czytaj całość…
 
Zawody w Insbrucku odwołane
04.01.2008.
 Noc w Innsbrucku nie przyniosla wielkich zmian w pogodzie. Nad skocznią Bergisel nadal wieje niemiłosiernie, a prognozy przewidują, że w wiatr będzie dziś osiągał nawet 160 km/h. Spotkanie jury konkursu o godzinie 11:00 nie przyniosło dobrych wieści, wiatr nadal był zbyt silny, aby można było skakać. Godzinę później obradowali kapitanowie ekip i podjęli decyzję, że skakanie dziś w Innsbrucku nie jest możliwe. 
Czytaj całość…
 
Insbruck. Ciągle wieje!
04.01.2008.
 Wszystko wskazuje na to, że Turniej Czterech Skoczni będzie w tym roku - po raz pierwszy w historii - Turniejem Trzech Skoczni. W Innsbrucku potwornie wieje - czubki drzew wiatr przygina do ziemi, a na nieosłoniętym terenie ludzie z trudem utrzymują się na nogach. Po kilku dniach mrozów w Innsbrucku odwilż.- Jako góral czułem to w kościach już wczoraj. Wieje tyrolski halny - śmiał się w czwartek Adam Małysz. 
Czytaj całość…
 
Insbruck - treningi odwołane
03.01.2008.
 Pechowo rozpoczęły się pierwsze oficjalne treningi w austriackim Innsbrucku. Porywisty wiatr zmusił organizatorów do przerwania treningu po 24 skokach.
Najpierw jury ustaliło, że trening rozpocznie się o 12:30, jednak i o tej godzinie wiatr nie pozwalał na bezpieczne skakanie.
Czytaj całość…
 
4 Polaków w kwalifikacjach TCS w Insbrucku
03.01.2008.
 Przed nami austriacka część 56. Turnieju Czterech Skoczni. Dzisiaj w Innsbrucku przeprowadzone zostaną oficjalne treningi oraz kwalifikacje do piątkowego konkursu. Na starcie zobaczymy 75 zawodników, w tym czterech Polaków.
Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 64 - 72 z 335

Ranking stron