Lady Killers, czyli wojny w ringu, poza nim i na bankiecie
Jak już wiemy, na niedawnych mistrzostwach Europy w kick-boksingu  w portugalskim Porto nasza żeńsko-męska ekipa w K1 Rules, low kicku i formule light-contact wywalczyła 13 medali - 6 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe. Wystartowało aż 447 zawodników z 30 krajów. Zajęliśmy drugie miejsce w klasyfikacji medalowej. Zachwyciły zwłaszcza nasze panie, bo przecież „najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”.
 
Status quo
Nie byłem wczoraj w Warszawie. Nie zasiadłem na krzesełku w hotelu Sheraton razem z innymi działaczami rządzącymi naszym brudnym i śmierdzącym na kilometr w Europie futbolem, nie głosowałem (z czego się cieszę), nie oglądałem tych wszystkich gratulacji dla Laty.
 
Sen o złotych wisienkach
Wyrywanie medalowych kawałków z olimpijskiego tortu będzie dla Polaków bardzo mozolne

Gdybym miał wymienić polskiego sportowca lub sportsmenkę z co najmniej 70-procentowymi szansami na złoty medal w Pekinie, to obawiam się, że z czystym sumieniem podałbym tylko jedno nazwisko - Szymon Kołecki (zakładając, że nie przeszkodzą mu od dawna go trapiące problemy ze zdrowiem).
 
Małysz: w poszukiwaniu formy
24.12.2007.
 "Chciałbym mieć trochę więcej szczęścia na skoczni, bo forma jeszcze nie ta" - powiedział na łamach "Przeglądu Sportowego" Adam Małysz po konkursach Pucharu Świata w szwajcarskim Engelbergu. W sobotnim konkursie Małysz uplasował się na 10. miejscu. W niedzielę lider polskiej kadry był 13.
Czytaj całość…
 
Koniec dominacji Morgensterna
23.12.2007.
 Andreas Kuettel skokami na 125,5 i 136m wygrał niedzielny konkurs PŚ w Engelbergu i przerwał zwycięską passę Thomasa Morgensterna. Na drugim stopniu podium stanął dziś Gregor Schlierenzauer (124,5 i 136m), a trzeci był Morgenstern (124,5 i 135m). Prawdziwy dramat przeżył Andreas Kofler, który po drugim skoku na 139m upadł i spadł na 5. lokatę.
Czytaj całość…
 
10. pozycja Małysza i zwycięstwo Morgensterna w Engelbergu
22.12.2007.
 Thomas Morgenstern kontynuuje swoją niesamowitą passę zwycięstw. Rewelacyjny Austriak w szwajcarskim Engelbergu wygrał swój szósty konkurs w tym sezonie. Po pierwszej serii konkursu PŚ w Engelbergu, na prowadzeniu był Andreas Kofler, który poszybował aż na 134,5m, przed Tomem Hilde oraz Thomasem Morgensternem.
Czytaj całość…
 
PŚ w Engelbergu: trzech Polaków w konkursie
21.12.2007.
 Adam Małysz, Kamil Stoch i Piotr Żyła wystąpią w sobotnim konkursie Pucharu Świata w skokach narciarskich w szwajcarskim Engelbergu. W kwalifikacjach, które wygrał Szwajcar Andreas Kuettel, odpadł Maciej Kot.
W kwalifikacjach wzięło udział 53 zawodników, którzy walczyli o 40 miejsc w konkursie głównym. Czołowa dziesiątka Pucharu Świata, w tym Adam Małysz, miała pewny udział i skok w kwalifikacjach mogła potraktować treningowo.
Czytaj całość…
 
PŚ: Morgenstern po raz 4, Małysz 10...
13.12.2007.
 Czwartkowy konkurs Pucharu Świata na skoczni Alpenarena (HS-98) w austriackim Villach wygrał lider klasyfikacji generalnej Pucharu Świata, Austriak Thomas Morgenstern - 96 i 94,5 metra (254,5 pkt.).
Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 73 - 81 z 335

Ranking stron