Lady Killers, czyli wojny w ringu, poza nim i na bankiecie
Jak już wiemy, na niedawnych mistrzostwach Europy w kick-boksingu  w portugalskim Porto nasza żeńsko-męska ekipa w K1 Rules, low kicku i formule light-contact wywalczyła 13 medali - 6 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe. Wystartowało aż 447 zawodników z 30 krajów. Zajęliśmy drugie miejsce w klasyfikacji medalowej. Zachwyciły zwłaszcza nasze panie, bo przecież „najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”.
 
Status quo
Nie byłem wczoraj w Warszawie. Nie zasiadłem na krzesełku w hotelu Sheraton razem z innymi działaczami rządzącymi naszym brudnym i śmierdzącym na kilometr w Europie futbolem, nie głosowałem (z czego się cieszę), nie oglądałem tych wszystkich gratulacji dla Laty.
 
Sen o złotych wisienkach
Wyrywanie medalowych kawałków z olimpijskiego tortu będzie dla Polaków bardzo mozolne

Gdybym miał wymienić polskiego sportowca lub sportsmenkę z co najmniej 70-procentowymi szansami na złoty medal w Pekinie, to obawiam się, że z czystym sumieniem podałbym tylko jedno nazwisko - Szymon Kołecki (zakładając, że nie przeszkodzą mu od dawna go trapiące problemy ze zdrowiem).
 
"Mocniejszej reprezentacji Polski nie pamiętam"
29.11.2007.
 - Cel tego zespołu jest jeden. Zachować pozycję z letniej Grand Prix, czyli być wśród trzech najlepszych ekip – mówi Adam Małysz. Już w piątek w Kuusamo rozpoczyna się Puchar Świata. Nietypowo, od konkursu drużynowego.
Czytaj całość…
 
PŚ w Kuusamo: dziś początek wielkiego skakania!
29.11.2007.
 W czwartek w fińskim Kuusamo na skoczni Rukatunturi (HS 142) rozegrane zostaną sesje treningowe i kwalifikacje do sobotniego konkursu indywidualnego. W piątek rozegrane zostaną zawody drużynowe, które oficjalnie zainaugurują Puchar Świata 2007/2008.
Czytaj całość…
 
Tajner o największym zagrożeniu dla Klimka Murańki
06.11.2007.
Rekord jest w zasięgu ręki. Wystarczy wystartować w konkursie Pucharu Świata. Klimek Murańka byłby najmłodszym w historii uczestnikiem rywalizacji o Kryształową Kulę. Przepisy tego nie zabraniają. Ale czy na pewno warto ryzykować?
Czytaj całość…
 
Lepistoe nie zostanie z naszymi skoczkami na dłużej?
02.11.2007.
 Chociaż kontrakt trenera polskiej reprezentacji skoczków Hannu Lepistoe kończy się wiosną przyszłego roku, już trwają negocjacje dotyczące jego przedłużenia. "Zaczęliśmy już o tym rozmawiać" - zapewnia Apoloniusz Tajner, prezes Polskiego Związku Narciarskiego.
Czytaj całość…
 
Zdewastowali skocznię, na której wygrał Stoch
16.10.2007.
 20 tysięcy euro. Na tyle oszacowano straty spowodowane przez chuliganów. Wandale zdemolowali skocznię w niemieckim Oberhofie. Zniszczyli tory najazdowe i położony igielit. Na obiekcie Hans-Renner-Schanze Kamil Stoch wygrał przedostatni konkurs Letniej Grand Prix.
Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 82 - 90 z 335

Ranking stron