Lady Killers, czyli wojny w ringu, poza nim i na bankiecie
Jak już wiemy, na niedawnych mistrzostwach Europy w kick-boksingu  w portugalskim Porto nasza żeńsko-męska ekipa w K1 Rules, low kicku i formule light-contact wywalczyła 13 medali - 6 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe. Wystartowało aż 447 zawodników z 30 krajów. Zajęliśmy drugie miejsce w klasyfikacji medalowej. Zachwyciły zwłaszcza nasze panie, bo przecież „najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”.
 
Status quo
Nie byłem wczoraj w Warszawie. Nie zasiadłem na krzesełku w hotelu Sheraton razem z innymi działaczami rządzącymi naszym brudnym i śmierdzącym na kilometr w Europie futbolem, nie głosowałem (z czego się cieszę), nie oglądałem tych wszystkich gratulacji dla Laty.
 
Sen o złotych wisienkach
Wyrywanie medalowych kawałków z olimpijskiego tortu będzie dla Polaków bardzo mozolne

Gdybym miał wymienić polskiego sportowca lub sportsmenkę z co najmniej 70-procentowymi szansami na złoty medal w Pekinie, to obawiam się, że z czystym sumieniem podałbym tylko jedno nazwisko - Szymon Kołecki (zakładając, że nie przeszkodzą mu od dawna go trapiące problemy ze zdrowiem).
 
Małysz: to moja wina
27.07.2008.
 Adam Małysz po sobotnim konkursie drużynowym Letniej Grand prix rozegranym w Hinterzarten przyznaje, że jego skoki nie były zbyt dobre. Najlepszy polski zawodnik czuje się odpowiedzialny za to, że nasza drużyna nie zajęła wyższej lokaty.
Czytaj całość…
 
Rusza letnia Grand Prix w skokach narciarskich
25.07.2008.
 W piątek początek piętnastej edycji Letniej Grand Prix w skokach narciarskich na igelicie. Inauguracja odbędzie się w niemieckim Hinterzarten. W piątek odbędą się treningi (16:00) i kwalifikacje (18:00). W sobotę i niedzielę skoczkowie powalczą już "na poważnie".
Czytaj całość…
 
Zakopanemu przepadło 80 milionów
02.06.2008.
 Przedstawiciele Zakopanego z kongresu FIS w Kapsztadzie, gdzie podjęto decyzję o tym, kto będzie gospodarzem mistrzostw świata w 2013 roku, wrócili z pustymi rękoma. W Polsce czeka na nich niemiła niespodzianka - rząd wycofuje się z obietnic wyłożenia 80 mln zł na modernizację zakopiańskiego COS.
Czytaj całość…
 
Zakopane przegrało walkę o mistrzostwa
30.05.2008.
 Zakopane drugi raz z rzędu przegrało walkę o organizację mistrzostw świata w narciarstwie klasycznym. Tym razem przynajmniej dostało głosy.
Czytaj całość…
 
Małysz musi zeznawać
24.04.2008.
 Adam Małysz i trener reprezentacji polskich skoczków Łukasz Kruczek zostaną ponownie wezwani do prokuratury w Krakowie. Prowadzący dochodzenie podejrzewają, że Małysz i Kruczek wiedzą więcej niż zeznali podczas pierwszych przesłuchań.
Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 10 - 18 z 335

Ranking stron