Lady Killers, czyli wojny w ringu, poza nim i na bankiecie
Jak już wiemy, na niedawnych mistrzostwach Europy w kick-boksingu  w portugalskim Porto nasza żeńsko-męska ekipa w K1 Rules, low kicku i formule light-contact wywalczyła 13 medali - 6 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe. Wystartowało aż 447 zawodników z 30 krajów. Zajęliśmy drugie miejsce w klasyfikacji medalowej. Zachwyciły zwłaszcza nasze panie, bo przecież „najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”.

Status quo
Nie byłem wczoraj w Warszawie. Nie zasiadłem na krzesełku w hotelu Sheraton razem z innymi działaczami rządzącymi naszym brudnym i śmierdzącym na kilometr w Europie futbolem, nie głosowałem (z czego się cieszę), nie oglądałem tych wszystkich gratulacji dla Laty.

Sen o złotych wisienkach
Wyrywanie medalowych kawałków z olimpijskiego tortu będzie dla Polaków bardzo mozolne

Gdybym miał wymienić polskiego sportowca lub sportsmenkę z co najmniej 70-procentowymi szansami na złoty medal w Pekinie, to obawiam się, że z czystym sumieniem podałbym tylko jedno nazwisko - Szymon Kołecki (zakładając, że nie przeszkodzą mu od dawna go trapiące problemy ze zdrowiem).

Strona główna arrow Strong Man
Pudzianowski piąty raz mistrzem świata! Drukuj Email
16.09.2008.
 Mariusz Pudzianowski został po raz 5. mistrzem świata siłaczy. Polak okazał się najlepszy w zawodach Met-rx World's Strongest Man 2008 w Charleston.
Czytaj całość…

Pudzianowski: kilka godzin byliśmy reprezentantami Indonezji Drukuj Email
25.09.2007.
 Amerykanie są w szoku. Przeszkadzali jak tylko mogli, ale na znakomitą dyspozycję polskich strongmanów nie mieli odpowiedzi. Po raz czwarty mistrzem świata został Mariusz Pudzianowski, a tuż za jego plecami zawody ukończył Sebastian Wenta.

Pudzianowski: Amerykanie są w szoku Drukuj Email
24.09.2007.
 Największą niespodzianką imprezy MŚ strongmenów w Los Angeles jest Sebastian Wenta, który wygrał dwie konkurencje. Ba, w popularnych "Paluchach" (przerzucanie bali) pobił nawet rekord świata!

MŚ: Pudzianowski na luzie, ale Polak ma groźnego rywala Drukuj Email
20.09.2007.
 Mariusz Pudzianowski w piątek rozpoczyna walkę o odzyskanie tytułu mistrza świata siłaczy. Do dwóch ostatnich konkurencji eliminacyjnych polski strongman podszedł na luzie, mimo to wygrał kwalifikacje do finału z ośmioma punktami przewagi.

MŚ: Pudzianowski wygrywa Drukuj Email
17.09.2007.
 Od dwóch zwycięstw rozpoczął udział w mistrzostwach świata Mariusz Pudzianowski. - Jestem w gazie, ale spokojnie - to dopiero eliminacje. Podzielili nas na kilka grup i trudno wywnioskować, kto jest mocny i kogo można się obawiać - komentuje w rozmowie z "Super Expressem".