Lady Killers, czyli wojny w ringu, poza nim i na bankiecie
Jak już wiemy, na niedawnych mistrzostwach Europy w kick-boksingu  w portugalskim Porto nasza żeńsko-męska ekipa w K1 Rules, low kicku i formule light-contact wywalczyła 13 medali - 6 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe. Wystartowało aż 447 zawodników z 30 krajów. Zajęliśmy drugie miejsce w klasyfikacji medalowej. Zachwyciły zwłaszcza nasze panie, bo przecież „najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”.
 
Status quo
Nie byłem wczoraj w Warszawie. Nie zasiadłem na krzesełku w hotelu Sheraton razem z innymi działaczami rządzącymi naszym brudnym i śmierdzącym na kilometr w Europie futbolem, nie głosowałem (z czego się cieszę), nie oglądałem tych wszystkich gratulacji dla Laty.
 
Sen o złotych wisienkach
Wyrywanie medalowych kawałków z olimpijskiego tortu będzie dla Polaków bardzo mozolne

Gdybym miał wymienić polskiego sportowca lub sportsmenkę z co najmniej 70-procentowymi szansami na złoty medal w Pekinie, to obawiam się, że z czystym sumieniem podałbym tylko jedno nazwisko - Szymon Kołecki (zakładając, że nie przeszkodzą mu od dawna go trapiące problemy ze zdrowiem).
 
Strona główna arrow Pozostałe dyscypliny
Mike Sexton ponownie w PartyPoker
08.05.2009.
 PartyPoker ogłosił kilka dni temu,  ze wznowił współprace z legendą światowego pokera -  Mikie’m Sextonem. Będzie on jednocześnie: prowadzącym, konsultantem, twarzą i graczem.
Mike Sexton jest twarzą i głosem Word Poker Tour,  zdobywcą bransolety WSOP, i bez wątpienia jednym z pionierów gry oraz jedną z najbardziej rozpoznawanych postaci wśród entuzjastów gry w pokera na całym świecie.
Czytaj całość…
 
MŚ: Kowalczyk z brązowym medalem!
19.02.2009.
Justyna Kowalczyk zdobyła brązowy medal mistrzostw świata w biegu na 10 km kobiet techniką klasyczną. Polka przegrała z reprezentantką Finlandii - Aino Kaisą Saarinen (złoto), a także Włoszką Marianną Longą (srebro).
Czytaj całość…
 
Zaskakująco niskie wyniki
22.01.2009.
 Tak dobrej rundy na PGA Tour nie było od dawna. Zarówno lider po pierwszym dniu, Pat Perez, jak i większość pozostałych zawodników uczestniczących w Bob Hope Classic zagrała poniżej par. Warunki na kalifornijskim polu były idealne i to właśnie tym eksperci tłumaczą tak dobre rezultaty golfistów.


Czytaj całość…
 
Nigdy nie jesteś sam
19.01.2009.
 Tak zatytułowana była mowa Tigera Woodsa, którą Amerykanin wygłosił podczas uroczystości zaprzysiężenia Baracka Obamy na prezydenta Stanów Zjednoczonych. Golfista przez długi czas próbował trzymać się z dala od polityki, jednak zaproszenie na imprezę inauguracyjną przyjął bez wahania.


Czytaj całość…
 
Juli Inkster nagrodzona
16.01.2009.
 Członkini World Golf Hall of Fame, Juli Inkster ma kolejny powód do dumy. Tym razem golfistka została uhonorowana nagrodą amerykańskiego Stowarzyszenia Pisarzy Golfowych (Golf Writers Association of America). Wraz z nią nagrodzono Erika Comptona, byłego gracza Nationwide Tour i Furmana Bishera, dziennikarza z Atlanty.


Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 10 z 1483

Ranking stron