Lady Killers, czyli wojny w ringu, poza nim i na bankiecie
Jak już wiemy, na niedawnych mistrzostwach Europy w kick-boksingu  w portugalskim Porto nasza żeńsko-męska ekipa w K1 Rules, low kicku i formule light-contact wywalczyła 13 medali - 6 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe. Wystartowało aż 447 zawodników z 30 krajów. Zajęliśmy drugie miejsce w klasyfikacji medalowej. Zachwyciły zwłaszcza nasze panie, bo przecież „najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”.
 
Status quo
Nie byłem wczoraj w Warszawie. Nie zasiadłem na krzesełku w hotelu Sheraton razem z innymi działaczami rządzącymi naszym brudnym i śmierdzącym na kilometr w Europie futbolem, nie głosowałem (z czego się cieszę), nie oglądałem tych wszystkich gratulacji dla Laty.
 
Sen o złotych wisienkach
Wyrywanie medalowych kawałków z olimpijskiego tortu będzie dla Polaków bardzo mozolne

Gdybym miał wymienić polskiego sportowca lub sportsmenkę z co najmniej 70-procentowymi szansami na złoty medal w Pekinie, to obawiam się, że z czystym sumieniem podałbym tylko jedno nazwisko - Szymon Kołecki (zakładając, że nie przeszkodzą mu od dawna go trapiące problemy ze zdrowiem).
 
Strona główna arrow Pozostałe dyscypliny
W gorącej Afryce
12.01.2009.
 Uczestnicy Joburg Open rozpoczęli dziś drugą rundę rozgrywek. Wczoraj najlepszy wynik uzyskało dwóch zawodników, Trevor Fisher Jr i Steven Jeppesen. Obaj zagrali 63 uderzenia, 8 poniżej par. Pochodzący z RPA Fisher sprawił dużą radość  lokalnym kibicom. Na pozycji lidera utrzymywał się przez całą pierwszą rundę.
Czytaj całość…
 
Był pierwszy, jest ostatni
12.01.2009.
 Nienajlepiej rozpoczął sezon 2009 Daniel Chopra. Po pierwszej rundzie Mercedes-Benz Championship plasuje się na końcu tabeli. I pomyśleć, że rok temu Szwed zwyciężył na tych rozgrywkach.

Najlepszy na polu Plantation Course był wczoraj Geoff Ogilvy. Zagrał 67 uderzeń, 6 poniżej par. Australijczyk miał sześć birdie i nie popełnił żadnego błędu.


Czytaj całość…
 
Seve rozpoczął chemioterapię
08.01.2009.
 Seve Ballesteros powrócił do swojego domu w północnej Hiszpanii i rozpoczął leczenie chemioterapią. Legendarny golfista kontynuuje swoją walkę z guzem mózgu. Do tej pory przeszedł cztery operacje usunięcia nowotworu. 


Czytaj całość…
 
Francuski numer 1
08.01.2009.
 Kto został uznany za najlepszą zawodniczkę Ladies European Tour w 2008 roku? To 33-letnia Francuzka, Gwladys Nocera. Miniony sezon był dla niej rzeczywiście wyjątkowo pomyślny. Zwyciężyła na pięciu turniejach, a na siedmiu znalazła się w czołowej dziesiątce. 
Czytaj całość…
 
Czas pomyśleć o wakacjach
06.01.2009.

 Choć za oknami zima w pełni, warto już pomyśleć o wakacjach. Czy jakaś inna myśl potrafi równie skutecznie rozgrzać, jak ta o letniej rundzie golfa. Specjalną ofertę wakacyjnych obozów golfowych przygotował klub Binowo Park.

Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 11 - 20 z 1483

Ranking stron