Lady Killers, czyli wojny w ringu, poza nim i na bankiecie
Jak już wiemy, na niedawnych mistrzostwach Europy w kick-boksingu  w portugalskim Porto nasza żeńsko-męska ekipa w K1 Rules, low kicku i formule light-contact wywalczyła 13 medali - 6 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe. Wystartowało aż 447 zawodników z 30 krajów. Zajęliśmy drugie miejsce w klasyfikacji medalowej. Zachwyciły zwłaszcza nasze panie, bo przecież „najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”.
 
Status quo
Nie byłem wczoraj w Warszawie. Nie zasiadłem na krzesełku w hotelu Sheraton razem z innymi działaczami rządzącymi naszym brudnym i śmierdzącym na kilometr w Europie futbolem, nie głosowałem (z czego się cieszę), nie oglądałem tych wszystkich gratulacji dla Laty.
 
Sen o złotych wisienkach
Wyrywanie medalowych kawałków z olimpijskiego tortu będzie dla Polaków bardzo mozolne

Gdybym miał wymienić polskiego sportowca lub sportsmenkę z co najmniej 70-procentowymi szansami na złoty medal w Pekinie, to obawiam się, że z czystym sumieniem podałbym tylko jedno nazwisko - Szymon Kołecki (zakładając, że nie przeszkodzą mu od dawna go trapiące problemy ze zdrowiem).
 
Strona główna arrow Pozostałe dyscypliny
Przyczajony Tygrys&
16.12.2008.

Będzie lepszy nie kiedykolwiek czy raczej nie zaprezentuje już niczego, czego byśmy nie widzieli? Tiger „szykuje się do skoku”. Wszyscy zastanawiają się, czy po tak długiej przerwie Woods zaatakuje ze zdwojonymi siłami, czy jego powrót będzie raczej dużym rozczarowaniem?

Czytaj całość…
 
Strach przed 18. dołkiem
16.12.2008.

Od trzech lat ta sztuka jeszcze nikomu się nie udała. Trzeba było czekać na turniej Alfred Dunhill Championship i Richarda Sterna. To właśnie on, jako pierwszy od czasów Erniego Elsa golfista z RPA, zwyciężył na polu Leopard Creek GC.

Czytaj całość…
 
Zwycięzca Szczecin Open liderem w RPA
12.12.2008.
To nie Westwood, Sabbatini czy inni czołowi golfiści, ale Michael Jonzon prowadzi po pierwszej rundzie turnieju Alfred Dunhill Championship. Szwed to dwukrotny zwycięzca turnieju Szczecin Open. W RPA na pierwszym miejscu znalazł się ex aequo z Lenem Mattiacem.


Czytaj całość…
 
Bronson wrócił do Ameryki&
12.12.2008.

…Całe szczęście tylko na kilka tygodni. Zwycięzca Rankingu Order of Merit, najlepszy gracz PGA Polska wykorzystuje przerwę w sezonie na grę w amerykańskim cyklu ligi okręgowej Minor League na Florydzie.

Jak dotąd Bronson wziął udział w sześciu jednodniowych rozgrywkach. Na początku grudnia w DBS Open zajął trzecie miejsce ex equo grając 3 poniżej par na Hammock Creek GC. Podobny wynik uzyskał w December Jupiter Classic, co wystarczyło do zajęcia miejsca o jedno oczko wyżej. W rozegranych z kolei we wtorek Holiday Classic zagrał 67 uderzeń i zakończył turniej znów na drugiej pozycji. Jego średni wynik po dotychczasowych turniejach wynosi 70,15.

Czytaj całość…
 
Golfowe safari
11.12.2008.
Uczestnicy European Tour zatrzymali się na kolejnym przystanku na drodze Race to Dubai – Alfred Links Championship. Tym razem golfiści grają w Południowej Afryce. Na polu Leopard Creek GC występuje, między innymi, Lee Westwood, zawodnik europejskiej drużyny Ryder Cup. Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 21 - 30 z 1483

Ranking stron