Lady Killers, czyli wojny w ringu, poza nim i na bankiecie
Jak już wiemy, na niedawnych mistrzostwach Europy w kick-boksingu  w portugalskim Porto nasza żeńsko-męska ekipa w K1 Rules, low kicku i formule light-contact wywalczyła 13 medali - 6 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe. Wystartowało aż 447 zawodników z 30 krajów. Zajęliśmy drugie miejsce w klasyfikacji medalowej. Zachwyciły zwłaszcza nasze panie, bo przecież „najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”.
 
Status quo
Nie byłem wczoraj w Warszawie. Nie zasiadłem na krzesełku w hotelu Sheraton razem z innymi działaczami rządzącymi naszym brudnym i śmierdzącym na kilometr w Europie futbolem, nie głosowałem (z czego się cieszę), nie oglądałem tych wszystkich gratulacji dla Laty.
 
Sen o złotych wisienkach
Wyrywanie medalowych kawałków z olimpijskiego tortu będzie dla Polaków bardzo mozolne

Gdybym miał wymienić polskiego sportowca lub sportsmenkę z co najmniej 70-procentowymi szansami na złoty medal w Pekinie, to obawiam się, że z czystym sumieniem podałbym tylko jedno nazwisko - Szymon Kołecki (zakładając, że nie przeszkodzą mu od dawna go trapiące problemy ze zdrowiem).
 
Strona główna arrow Pozostałe dyscypliny
III Puchar Europy w Karate Tradycyjnym Eventus 2008
28.11.2008.
W dniu 7 grudnia 2008 r. w Warszawie, w Pałacu Kultury i Nauki – Pałacu Młodzieży, odbędzie się III Puchar Europy w Karate Tradycyjnym EVENTUS 2008.

W zawodach udział wezmą najlepsze zawodniczki i najlepsi zawodnicy karate tradycyjnego w Europie. III Puchar Europy w Karate Tradycyjnym poświęcony jest pamięci Senseia Hidetaki Nishiyamy – byłego Prezydenta Międzynarodowej Federacji Karate Tradycyjnego (ITKF), który zmarł 7 listopada 2008 r. Honorowy patronat nad zawodami objęła Prezydent m. st. Warszawy – Hanna Gronkiewicz-Waltz.
Czytaj całość…
 
Hiszpania wysuwa się na prowadzenie
28.11.2008.
Po drugiej rundzie Omega Mission Hills World Cup Niemcy utraciły pozycję lidera. Teraz to Hiszpania jest najbliżej zdobycia mistrzostwa. Miguel Angel Jimenez i Pablo Larazzabal znajdują się na szczycie klasyfikacji.

Czytaj całość…
 
Ją warto zapamiętać
27.11.2008.
Czy nazwisko Sandra Gal coś Wam mówi? Jeśli nie, to warto bliżej poznać tę młodą golfistkę. W tym rok po raz pierwszy grała w cyklu LPGA Tour. Sezon wcześniej Niemka występowała jako amatorka. Do ligi LPGA zakwalifikowała się dzięki świetnemu występowi na LPGA Final Qualifying Tournament.

Czytaj całość…
 
Faworyci i czarne konie
27.11.2008.
Omega Mission Hills World Cup rozpoczęte! Dziś nastąpiło oficjalne otwarcie. Z tej okazji golfowi eksperci postanowili trochę „pogdybać” i pozgadywać, kto ma największe szanse na wygraną, a która drużyna może okazać się czarnym koniem i zaskoczyć wszystkich swoją grą.
Czytaj całość…
 
Na żywo z Murcii
26.11.2008.
Dziś nasza reprezentacja rozpoczęła grę w turnieju International Team Championship w Murcii. Rozgrywki te to część większego wydarzenia, jakim jest kongres PGA’s of Europe. Swoimi wrażeniami podzielił się z nami Filip Naglak, uczestnik konferencji PGA’s of Europe.

Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 31 - 40 z 1483

Ranking stron