Lady Killers, czyli wojny w ringu, poza nim i na bankiecie
Jak już wiemy, na niedawnych mistrzostwach Europy w kick-boksingu  w portugalskim Porto nasza żeńsko-męska ekipa w K1 Rules, low kicku i formule light-contact wywalczyła 13 medali - 6 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe. Wystartowało aż 447 zawodników z 30 krajów. Zajęliśmy drugie miejsce w klasyfikacji medalowej. Zachwyciły zwłaszcza nasze panie, bo przecież „najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”.
 
Status quo
Nie byłem wczoraj w Warszawie. Nie zasiadłem na krzesełku w hotelu Sheraton razem z innymi działaczami rządzącymi naszym brudnym i śmierdzącym na kilometr w Europie futbolem, nie głosowałem (z czego się cieszę), nie oglądałem tych wszystkich gratulacji dla Laty.
 
Sen o złotych wisienkach
Wyrywanie medalowych kawałków z olimpijskiego tortu będzie dla Polaków bardzo mozolne

Gdybym miał wymienić polskiego sportowca lub sportsmenkę z co najmniej 70-procentowymi szansami na złoty medal w Pekinie, to obawiam się, że z czystym sumieniem podałbym tylko jedno nazwisko - Szymon Kołecki (zakładając, że nie przeszkodzą mu od dawna go trapiące problemy ze zdrowiem).
 
Strona główna arrow Pozostałe dyscypliny
Nasi na Klubowych Mistrzostwach Europy
23.10.2008.
 Już dzisiaj w Istambule rozpoczęły się Klubowe Mistrzostwa Europy, na które pojechali nasi zawodnicy. Zaszczyt reprezentowania Polski w turnieju mają tegoroczni zwycięzcy Lexus Polish Club Championship – drużyna Kraków Valley G&CC, która na polu Toya G&CC grała w składzie Paweł Dydyński (kapitan), Łukasz Wilk, Ernest Młynarski, Tomasz Lepka, Michał Wacławek, Andrzej Kuba i Michał Jurkowski.  
Czytaj całość…
 
Już od najbliższej soboty w telewizji SPORTKLUB będzie można oglądać rozgrywki Rugby League World Cu
23.10.2008.
 W tym roku po raz trzynasty będą rozgrywane Mistrzostwa Świata Ligi Rugby (13-osobowe zespoły). W dniach 25 października 22 listopada widzowie będą mogli oglądać na kanale SPORTKLUB na żywo mecze  najlepszych drużyn rugby z całego świata.
Czytaj całość…
 
Niezgodnie z tradycją
22.10.2008.
 Mistrzostwa Świata Kobiet w Golfie nie odbędą się tak jak zawsze na początku stycznia, ale pod koniec aktualnego sezonu. Decyzję tę podjęły władze LPGA i Ladies European Tour. Women’s World Cup of Golf od 2005 roku rozgrywane były jako inauguracja rozpoczynającego się cyklu rozgrywek.
Czytaj całość…
 
Kto będzie w czołowej 20-stce?
22.10.2008.
 Po 32 turniejach rozegranych na różnych kontynentach cykl European Challenge Tour znalazł się na finiszu. Dziś początek turnieju Apulia San Domenico Grand Final, który kończy europejską serię. Po nim będzie już wiadomo, którzy zawodnicy zagrają w przyszłym sezonie na European Tour.
Czytaj całość…
 
"Niemożliwe, nieprawdopodobne, niesamowite" - krzyczeli komentatorzy po zagraniu Polaka
22.10.2008.
 Po porywającym, do ostatnich sekund trzymającym w napięciu widowisku Oakland Raiders pokonali New York Jets 16:13 w lidze futbolu amerykańskiego NFL.
Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 51 - 60 z 1483

Ranking stron