Lady Killers, czyli wojny w ringu, poza nim i na bankiecie
Jak już wiemy, na niedawnych mistrzostwach Europy w kick-boksingu  w portugalskim Porto nasza żeńsko-męska ekipa w K1 Rules, low kicku i formule light-contact wywalczyła 13 medali - 6 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe. Wystartowało aż 447 zawodników z 30 krajów. Zajęliśmy drugie miejsce w klasyfikacji medalowej. Zachwyciły zwłaszcza nasze panie, bo przecież „najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”.
 
Status quo
Nie byłem wczoraj w Warszawie. Nie zasiadłem na krzesełku w hotelu Sheraton razem z innymi działaczami rządzącymi naszym brudnym i śmierdzącym na kilometr w Europie futbolem, nie głosowałem (z czego się cieszę), nie oglądałem tych wszystkich gratulacji dla Laty.
 
Sen o złotych wisienkach
Wyrywanie medalowych kawałków z olimpijskiego tortu będzie dla Polaków bardzo mozolne

Gdybym miał wymienić polskiego sportowca lub sportsmenkę z co najmniej 70-procentowymi szansami na złoty medal w Pekinie, to obawiam się, że z czystym sumieniem podałbym tylko jedno nazwisko - Szymon Kołecki (zakładając, że nie przeszkodzą mu od dawna go trapiące problemy ze zdrowiem).
 
Strona główna arrow Pozostałe dyscypliny
Koniec ery "złotych" bliźniaczek
09.10.2008.
 Dwukrotne mistrzynie olimpijskie w wioślarskiej konkurencji dwójki podwójnej Nowozelandki Georgina Evers-Swindell i Caroline Evers-Swindell zakończyły karierę.
Czytaj całość…
 
Bezprecedensowa decyzja, Polacy są "czyści"
09.10.2008.
 Po wykryciu nowego rodzaju dopingu Międzynarodowa Agencja Antydopingowa postanowiła ponownie przebadać próbki z igrzysk w Pekinie. Może chodzić nawet o 5000 testów, wśród nich wielu Polaków. - Nasi sportowcy są czyści, na tak nowoczesny doping ich nie stać - mówi prof. Jerzy Smorawiński.
Czytaj całość…
 
Dariusz Szpakowski gościem specjalnym drugiego etapu Mistrzostw Polski EA SPORTS FIFA 09 w Poznaniu!
08.10.2008.
 W dniach 10-12 października Galeria Plaza w Poznaniu stanie się wirtualnym polem piłkarskich zmagań.

Czytaj całość…
 
Polscy wicemistrzowie świata już bez największej gwiazdy!
07.10.2008.
 Grzegorz Tkaczyk zrezygnował z gry w reprezentacji Polski! Jeden z najważniejszych zawodników zespołu Bogdana Wenty nie wystąpi w meczach eliminacji mistrzostw Europy i przyszłorocznych mistrzostwach świata.
Czytaj całość…
 
Zaniemówił z wrażenia
06.10.2008.
 Ta wygrana bardzo go zaskoczyła. Robert Karlsson wręcz zaniemówił, kiedy okazało się, że to właśnie on zwyciężył w dogrywce turnieju Alfred Dunhill Links Championship na polu St Andrews. Pokonał w niej Rossa Fishera i Martina Kaymera.
Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 71 - 80 z 1483

Ranking stron