Lady Killers, czyli wojny w ringu, poza nim i na bankiecie
Jak już wiemy, na niedawnych mistrzostwach Europy w kick-boksingu  w portugalskim Porto nasza żeńsko-męska ekipa w K1 Rules, low kicku i formule light-contact wywalczyła 13 medali - 6 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe. Wystartowało aż 447 zawodników z 30 krajów. Zajęliśmy drugie miejsce w klasyfikacji medalowej. Zachwyciły zwłaszcza nasze panie, bo przecież „najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”.
 
Status quo
Nie byłem wczoraj w Warszawie. Nie zasiadłem na krzesełku w hotelu Sheraton razem z innymi działaczami rządzącymi naszym brudnym i śmierdzącym na kilometr w Europie futbolem, nie głosowałem (z czego się cieszę), nie oglądałem tych wszystkich gratulacji dla Laty.
 
Sen o złotych wisienkach
Wyrywanie medalowych kawałków z olimpijskiego tortu będzie dla Polaków bardzo mozolne

Gdybym miał wymienić polskiego sportowca lub sportsmenkę z co najmniej 70-procentowymi szansami na złoty medal w Pekinie, to obawiam się, że z czystym sumieniem podałbym tylko jedno nazwisko - Szymon Kołecki (zakładając, że nie przeszkodzą mu od dawna go trapiące problemy ze zdrowiem).
 
Strona główna arrow Pozostałe dyscypliny
Zbytnia szybkość przeszkadza mistrzom Polski
02.10.2008.
 Hokeistom Comarch Cracovii, aktualnym mistrzom Polski, zaczyna przeszkadzać w gromadzeniu punktów... zbytnia szybkość. Nie chodzi bynajmniej o jazdę na łyżwach, ale o znalezienie się na lodzie (czyli przeskakiwanie przez bandę) - pisze "Gazeta Krakowska".
Czytaj całość…
 
WTA w Tokio: Domachowska rozbita
02.10.2008.
 Klara Zakopalova (Czechy) pokonała Martę Domachowską 6:3, 6:0 w drugiej rundzie tenisowego turnieju WTA w Tokio z pulą nagród 175 tys. dolarów.
Czytaj całość…
 
Poznaliśmy finalistów
01.10.2008.
Wiemy już, kto będzie reprezentował Polskę w światowym finale Volvo Masters  Amateur. Dorota Kozakiewicz Lejderman i Witold Sikora pojadą w listopadzie na pole La Quinta w Hiszpanii, aby walczyć o tytuł najlepszego golfisty i golfistki amatora na świecie.
Czytaj całość…
 
WTA w Tokio: porażka Domachowskiej w deblu
01.10.2008.
 Marta Domachowska razem z Czeszką Klarą Zakopalovą odpadła w pierwszej rundzie gry podwójnej turnieju WTA Tour na twardych kortach w Tokio (z pulą nagród 175 tys. dol.). W singlu polska tenisistka jest w drugiej rundzie, a trafi w niej na swoją partnerkę deblową.
Czytaj całość…
 
"Przed polskim wicemistrzem olimpijskim wspaniała przyszłość"
01.10.2008.
 - Największym moim rywalem w przyszłym roku będzie, oprócz dwukrotnego mistrza olimpijskiego i świata Virgiljusa Alekny, srebrny medalista pekińskich igrzysk Piotr Małachowski. Myślę, że przed nim jest wspaniała przyszłość - ocenił mistrz olimpijski z Pekinu w rzucie dyskiem Gerd Kanter.
Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 81 - 90 z 1483

Ranking stron