Lady Killers, czyli wojny w ringu, poza nim i na bankiecie
Jak już wiemy, na niedawnych mistrzostwach Europy w kick-boksingu  w portugalskim Porto nasza żeńsko-męska ekipa w K1 Rules, low kicku i formule light-contact wywalczyła 13 medali - 6 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe. Wystartowało aż 447 zawodników z 30 krajów. Zajęliśmy drugie miejsce w klasyfikacji medalowej. Zachwyciły zwłaszcza nasze panie, bo przecież „najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”.
 
Status quo
Nie byłem wczoraj w Warszawie. Nie zasiadłem na krzesełku w hotelu Sheraton razem z innymi działaczami rządzącymi naszym brudnym i śmierdzącym na kilometr w Europie futbolem, nie głosowałem (z czego się cieszę), nie oglądałem tych wszystkich gratulacji dla Laty.
 
Sen o złotych wisienkach
Wyrywanie medalowych kawałków z olimpijskiego tortu będzie dla Polaków bardzo mozolne

Gdybym miał wymienić polskiego sportowca lub sportsmenkę z co najmniej 70-procentowymi szansami na złoty medal w Pekinie, to obawiam się, że z czystym sumieniem podałbym tylko jedno nazwisko - Szymon Kołecki (zakładając, że nie przeszkodzą mu od dawna go trapiące problemy ze zdrowiem).
 
Strona główna arrow Pozostałe dyscypliny
Mistrzynie Anglii wśród seniorek
26.09.2008.
Janet Collingham i Susan Dye poprowadzą swoją drużynę w walce o szóste zwycięstwo podczas rozgrywek Senior’s Home International, które odbędą się w dniach 30 września - 2 października w Little Aston GC. W turnieju udział biorą trzy „lokalne” zespoły: oprócz Anglii, Irlandia, a także Walia i Szkocja.
Czytaj całość…
 
Lang zapłacił za niedokończony etap
26.09.2008.
 Kolarz, który wygrałby w Lublinie czwarty etap tegorocznego Tour de Pologne otrzymałby nagrodę w wysokości 10 tys. euro. Ponieważ etap ten anulowano organizatorzy wyścigu przekażą te pieniądze do budżetu miasta Lublin - powiedział lubelskim radnym Czesław Lang, dyrektor Tour de Pologne.
Czytaj całość…
 
Szeroka kadra Polski na el. MŚ powołana
26.09.2008.
 Nowy trener reprezentacji Polski piłkarek ręcznych Krzysztof Przybylski powołał szeroką kadrę, która będzie się przygotowywać do startu w turnieju kwalifikacyjnym do mistrzostw świata w 2009 roku.
Czytaj całość…
 
Xbox 360 Slopestyle jedne z najlepszych zawodów freeride MTB w historii Czech.
25.09.2008.
 Bartek Obukowicz z Diverse Extreme Team poza podium Ogromne przeszkody zrobione z drewna, stali i ziemi pokonywane przez najlepszych rider’ów z całego świata, czyli Xbox 360 Slopestyle w centrum historycznego miasta Pisek, oficjalnie zostały uznane za jedne z najlepszych zawodów freeride MTB w historii Czech.
Czytaj całość…
 
Korzeniowski chce pływać wolniej, by wywalczyć olimpijski medal
25.09.2008.
 Paweł Korzeniowski, który był nasza medalową nadzieją na igrzyska olimpijskie w Pekinie, swój start w stolicy Chin ukończył na 200 metrów stylem motylkowym na szóstej pozycji. Teraz odpoczywa po trudach sezonu. Do wody wskoczy może dopiero w grudniu - czytamy w "Przeglądzie Sportowym".
Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 91 - 100 z 1483

Ranking stron