Lady Killers, czyli wojny w ringu, poza nim i na bankiecie
Jak już wiemy, na niedawnych mistrzostwach Europy w kick-boksingu  w portugalskim Porto nasza żeńsko-męska ekipa w K1 Rules, low kicku i formule light-contact wywalczyła 13 medali - 6 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe. Wystartowało aż 447 zawodników z 30 krajów. Zajęliśmy drugie miejsce w klasyfikacji medalowej. Zachwyciły zwłaszcza nasze panie, bo przecież „najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”.
 
Status quo
Nie byłem wczoraj w Warszawie. Nie zasiadłem na krzesełku w hotelu Sheraton razem z innymi działaczami rządzącymi naszym brudnym i śmierdzącym na kilometr w Europie futbolem, nie głosowałem (z czego się cieszę), nie oglądałem tych wszystkich gratulacji dla Laty.
 
Sen o złotych wisienkach
Wyrywanie medalowych kawałków z olimpijskiego tortu będzie dla Polaków bardzo mozolne

Gdybym miał wymienić polskiego sportowca lub sportsmenkę z co najmniej 70-procentowymi szansami na złoty medal w Pekinie, to obawiam się, że z czystym sumieniem podałbym tylko jedno nazwisko - Szymon Kołecki (zakładając, że nie przeszkodzą mu od dawna go trapiące problemy ze zdrowiem).
 
Strona główna arrow Piłka nożna
Wynegocjowano porozumienie, oczekiwanie na akecptację FIFA
06.10.2008.
 Według kierującego Niezależną Komisją Wyborczą prof. Michała Kleibera, osiągnięto porozumienie w sprawie sporu wokół Polskiego Związku Piłki Nożnej. W poniedziałek jego akceptację mają ogłosić zarówno Ministerstwo Sportu i Turystyki, jak władze światowego futbolu.
Czytaj całość…
 
Lech marzy o Milanie
06.10.2008.
 Piłkarze Lecha Poznań najchętniej zagraliby z AC Milan i z klubem z Bundesligi w fazie grupowej Pucharu UEFA. - Najlepiej gdyby mecz z Milanem odbył się w Poznaniu - powiedział wiceprezes Lecha Arkadiusz Kasprzak, który wybiera się na wtorkowe losowanie do Nyonu.
Czytaj całość…
 
Wiadomo, co zawiera propozycja PZPN
06.10.2008.
 Dziennik.pl dotarł do planu porozumienia pomiędzy PZPN a ministrem sportu. Propozycja brzmi tak: PZPN uznaje wszystkie uwagi ministra, które były podstawą wniosku o wprowadzenie kuratora. Prace naprawcze w PZPN będzie nadzorowała niezależna komisja wyborcza. Działacze ze związku piłkarskiego chcą też, by minister wycofał z PZPN kuratora tymczasowego, Roberta Zawłockiego.
Czytaj całość…
 
Beenhakker: członkowie mojego sztabu podróżują jak wariaci
06.10.2008.
 W "Gazecie Wyborczej" można znaleźć obszerny wywiad z Leo Beenhakkerem, selekcjonerem piłkarskiej reprezentacji Polski, w których mówi o meczach eliminacyjnych MŚ 2010 - z Czechami i Słowacją.
Czytaj całość…
 
Zawłocki: to kpina z Trybunału Arbitrażowego, prawa i kibiców
03.10.2008.
 - W poniedziałkowej, jako kurator PZPN, wydałem szereg decyzji. We wtorek zebrał się Zarząd PZPN i postanowił ich nie respektować. To kpina z Trybunału Arbitrażowego, z polskiego prawa i z kibiców - powiedział na konferencji prasowej kurator PZPN, Robert Zawłocki.
Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 51 - 60 z 2486

Ranking stron