Lady Killers, czyli wojny w ringu, poza nim i na bankiecie
Jak już wiemy, na niedawnych mistrzostwach Europy w kick-boksingu  w portugalskim Porto nasza żeńsko-męska ekipa w K1 Rules, low kicku i formule light-contact wywalczyła 13 medali - 6 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe. Wystartowało aż 447 zawodników z 30 krajów. Zajęliśmy drugie miejsce w klasyfikacji medalowej. Zachwyciły zwłaszcza nasze panie, bo przecież „najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”.
 
Status quo
Nie byłem wczoraj w Warszawie. Nie zasiadłem na krzesełku w hotelu Sheraton razem z innymi działaczami rządzącymi naszym brudnym i śmierdzącym na kilometr w Europie futbolem, nie głosowałem (z czego się cieszę), nie oglądałem tych wszystkich gratulacji dla Laty.
 
Sen o złotych wisienkach
Wyrywanie medalowych kawałków z olimpijskiego tortu będzie dla Polaków bardzo mozolne

Gdybym miał wymienić polskiego sportowca lub sportsmenkę z co najmniej 70-procentowymi szansami na złoty medal w Pekinie, to obawiam się, że z czystym sumieniem podałbym tylko jedno nazwisko - Szymon Kołecki (zakładając, że nie przeszkodzą mu od dawna go trapiące problemy ze zdrowiem).
 
Strona główna arrow Siatkówka
Top Volley International 2008 na żywo w SPORTKLUB
08.12.2008.
Turniej Jubileuszowy bo rozgrywany po raz 20-ty. Pierwszy, w 1989 roku wygrał VC Schwerte, a na trybunach było zaledwie 500 widzów. Teraz jest to jeden z najsilniej obsadzonych turniejów dla damskich zespołów klubowych. W tym turnieju wystąpią 4 drużyny z tegorocznej Ligi Mistrzów, zespół z brazylijskiej Superligi oraz mistrz Szwajcarii - ubiegłoroczny zwycięzca Top Volley.
 
 


Czytaj całość…
 
Rozpoczynają się rozgrywki PlusLigi Siatkarzy
10.10.2008.
 Piątkowym meczem AZS UWM Olsztyn - Jadar Radom rozpoczną się rozgrywki PlusLigi siatkarzy. Dwa dni później beniaminek ekstraklasy Trefl Gdańsk spotka się z obrońcą tytułu PGE Skrą Bełchatów.
Czytaj całość…
 
ME siatkarzy: Polacy poznali rywali
09.10.2008.
 Gospodarze turnieju finałowego Turcy, a także Niemcy i Francuzi będą rywalami polskich siatkarzy w grupie A mistrzostw Europy, które odbędą się w dniach 3-13 września 2009.
Czytaj całość…
 
Tajny raport - były trener kadry wskazuje winnych
08.10.2008.
 Marco Bonitta rozstając się kilka tygodni temu z kadrą obiecał, że przyśle do związku raport ze swojej dwuletniej pracy. Najwięcej uwagi trener poświęca IO w Pekinie i atmosferze w drużynie - informuje "Gazeta Wyborcza".
Czytaj całość…
 
Inauguracja sezonu bez Zagumnego
08.10.2008.
 Bez Pawła Zagumnego rozegrany zostanie w piątek inauguracyjny mecz PlusLigi siatkarzy AZS UWM Olsztyn - Jadar Radom. Wicemistrz świata dochodzi do pełni sił po kontuzji kolana.
Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 10 z 451

Ranking stron