Lady Killers, czyli wojny w ringu, poza nim i na bankiecie
Jak już wiemy, na niedawnych mistrzostwach Europy w kick-boksingu  w portugalskim Porto nasza żeńsko-męska ekipa w K1 Rules, low kicku i formule light-contact wywalczyła 13 medali - 6 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe. Wystartowało aż 447 zawodników z 30 krajów. Zajęliśmy drugie miejsce w klasyfikacji medalowej. Zachwyciły zwłaszcza nasze panie, bo przecież „najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”.
 
Status quo
Nie byłem wczoraj w Warszawie. Nie zasiadłem na krzesełku w hotelu Sheraton razem z innymi działaczami rządzącymi naszym brudnym i śmierdzącym na kilometr w Europie futbolem, nie głosowałem (z czego się cieszę), nie oglądałem tych wszystkich gratulacji dla Laty.
 
Sen o złotych wisienkach
Wyrywanie medalowych kawałków z olimpijskiego tortu będzie dla Polaków bardzo mozolne

Gdybym miał wymienić polskiego sportowca lub sportsmenkę z co najmniej 70-procentowymi szansami na złoty medal w Pekinie, to obawiam się, że z czystym sumieniem podałbym tylko jedno nazwisko - Szymon Kołecki (zakładając, że nie przeszkodzą mu od dawna go trapiące problemy ze zdrowiem).
 
Strona główna arrow Siatkówka
Liga włoska w siatkówce kobiet LIVE w Eurosport
22.09.2008.
Na mocy porozumienia podpisanego z Lega Pallavolo Femminile kanał Eurosport 2 uzyskał na wyłączność
prawa telewizyjne do transmisji ligi włoskiej w siatkówce kobiet “Findomestic Volley Cup Serie A1”w
sezonie 2008-2009.
Czytaj całość…
 
ME siatkarek: gramy u siebie, czy Polki będą miały szczęście? PAP /05:51
17.09.2008.
 W środę w Łodzi odbędzie się losowanie grup mistrzostw Europy kobiet w 2009 roku, których gospodarzem będzie Polska. W finałowym turnieju zagra szesnaście drużyn, które zostaną podzielone na cztery grupy po cztery w każdej. Czy Polkom dopisze szczęście w losowaniu?
Czytaj całość…
 
Sprawa Raula Lozano nie jest już tak oczywista
12.09.2008.
 - Jeszcze się nie spieszmy - takie stanowisko w ostatnim czasie prezentuje prezes Polskiego Związku Siatkówki Mirosław Przedpełski. O co chodzi? Okazuje się, że zakończenie pracy Raula Lozano z reprezentacją Polski już nie jest tak oczywiste, a przecież sobota 13 września miała być ostatnim dniem pracy Argentyńczyka z kadrą.
Czytaj całość…
 
Duże kłopoty czołowego polskiego siatkarza
11.09.2008.
 Już zapominał o dolegliwościach, niestety znowu wróciły i nie dają żyć. Przyjmujący kadry siatkarzy Michał Winiarski nie może się pozbyć uporczywych bólów kręgosłupa. Możliwe, że konieczna będzie operacja.
Czytaj całość…
 
Siatkarska reprezentacja Polski jest w rozsypce
05.09.2008.
 Siatkarska reprezentacja Polski jest w rozsypce. Wiadomo było wcześniej, że w meczach z Belgami w ramach el. ME nie zagrają kontuzjowani Paweł Zagumny, Michał Winiarski, Mariusz Wlazły i Krzysztof Ignaczak. Teraz na domiar złego pod znakiem zapytania stanął występ Sebastiana Świderskiego.
Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 11 - 20 z 451

Ranking stron