Lady Killers, czyli wojny w ringu, poza nim i na bankiecie
Jak już wiemy, na niedawnych mistrzostwach Europy w kick-boksingu  w portugalskim Porto nasza żeńsko-męska ekipa w K1 Rules, low kicku i formule light-contact wywalczyła 13 medali - 6 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe. Wystartowało aż 447 zawodników z 30 krajów. Zajęliśmy drugie miejsce w klasyfikacji medalowej. Zachwyciły zwłaszcza nasze panie, bo przecież „najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”.
 
Status quo
Nie byłem wczoraj w Warszawie. Nie zasiadłem na krzesełku w hotelu Sheraton razem z innymi działaczami rządzącymi naszym brudnym i śmierdzącym na kilometr w Europie futbolem, nie głosowałem (z czego się cieszę), nie oglądałem tych wszystkich gratulacji dla Laty.
 
Sen o złotych wisienkach
Wyrywanie medalowych kawałków z olimpijskiego tortu będzie dla Polaków bardzo mozolne

Gdybym miał wymienić polskiego sportowca lub sportsmenkę z co najmniej 70-procentowymi szansami na złoty medal w Pekinie, to obawiam się, że z czystym sumieniem podałbym tylko jedno nazwisko - Szymon Kołecki (zakładając, że nie przeszkodzą mu od dawna go trapiące problemy ze zdrowiem).
 
Strona główna arrow Siatkówka
Polskie siatkarki zaskoczone w Chinach
23.10.2006.
 Ani polskie siatkarki, ani ich trener nie wiedzieli, że zamiast sparingów z klubowymi drużynami przyjdzie im się mierzyć w oficjalnych meczach z chińskimi mistrzyniami olimpijskimi.
Polki w drodze na rozpoczynające się w przyszłym tygodniu mistrzostwa świata w Japonii zatrzymały się na kilka dni w Chinach.
Kilka tygodni temu działacze umówili się z Azjatami na dwa spotkania z reprezentacjami kantonów. Jednak Chińczycy sprawili polskiej ekipie niespodziankę, wystawiają najsilniejszą drużynę narodową, która dwa lata temu w Atenach zdobywała olimpijskie złoto.
Czytaj całość…
 
Zobacz też…
«« start « poprz. 41 42 43 44 45 46 nast. » koniec »»

Pozycje :: 451 - 451 z 451

Ranking stron