Lady Killers, czyli wojny w ringu, poza nim i na bankiecie
Jak już wiemy, na niedawnych mistrzostwach Europy w kick-boksingu  w portugalskim Porto nasza żeńsko-męska ekipa w K1 Rules, low kicku i formule light-contact wywalczyła 13 medali - 6 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe. Wystartowało aż 447 zawodników z 30 krajów. Zajęliśmy drugie miejsce w klasyfikacji medalowej. Zachwyciły zwłaszcza nasze panie, bo przecież „najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”.
 
Status quo
Nie byłem wczoraj w Warszawie. Nie zasiadłem na krzesełku w hotelu Sheraton razem z innymi działaczami rządzącymi naszym brudnym i śmierdzącym na kilometr w Europie futbolem, nie głosowałem (z czego się cieszę), nie oglądałem tych wszystkich gratulacji dla Laty.
 
Sen o złotych wisienkach
Wyrywanie medalowych kawałków z olimpijskiego tortu będzie dla Polaków bardzo mozolne

Gdybym miał wymienić polskiego sportowca lub sportsmenkę z co najmniej 70-procentowymi szansami na złoty medal w Pekinie, to obawiam się, że z czystym sumieniem podałbym tylko jedno nazwisko - Szymon Kołecki (zakładając, że nie przeszkodzą mu od dawna go trapiące problemy ze zdrowiem).
 
Strona główna arrow Siatkówka
GP: druga wygrana Kubanek, mistrzynie Europy rozbite
10.07.2008.
 W pierwszym meczu drugiej serii spotkań podczas finałowego turnieju Grand Prix rozgrywanego w Jokohamie Chiny uległy Kubie 1:3.
Czytaj całość…
 
Trener polskich siatkarzy: jesteśmy masochistami
07.07.2008.
 Polska reprezentacja po dwóch wygranych spotkaniach w katowickim "Spodku" z Chinami w ramach tegorocznej Ligi Światowej awansowała na pierwsze miejsce w grupie i jest coraz bliższa wyjazdu na finał rozgrywek do Rio de Janeiro. Czy wyjazd do dalekiej Brazylii tuż przed igrzyskami nie odbije się niekorzystnie na formie polskich siatkarzy?
Czytaj całość…
 
Decydujące mecze Polaków - musimy wygrać!
04.07.2008.
 W piątek i sobotę polscy siatkarze rozegrają kolejne mecze Ligi Światowej z Chinami. Trenerzy obu zespołów deklarują chęć awansu do finałowego turnieju LŚ, zgodnie przy tym przyznają, że myślami są już na igrzyskach.
Czytaj całość…
 
GP: Polki remisują z Amerykankami
04.07.2008.
 Polki remisują z Amerykankami 1:1 po dwóch setach meczu w grupie H Grand Prix siatkarek, rozgrywanego w chińskim Taipei. Tydzień temu we Wrocławiu Amerykanki pokonały Polki 3:0. Podopieczne Marco Bonitty w tej edycji GP jeszcze nie wygrały.
Czytaj całość…
 
LŚ: plan minimum siatkarzy - wygrać wszystkie mecze
03.07.2008.
 Sebastian Świderski, przyjmujący reprezentacji Polski, zapowiada, że planem minimum naszych wicemistrzów świata jest wygranie sześciu, a zatem wszystkich do końca fazy grupowej, meczów - czytamy w "Przeglądzie Sportowym".
Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 51 - 60 z 451

Ranking stron