Lady Killers, czyli wojny w ringu, poza nim i na bankiecie
Jak już wiemy, na niedawnych mistrzostwach Europy w kick-boksingu  w portugalskim Porto nasza żeńsko-męska ekipa w K1 Rules, low kicku i formule light-contact wywalczyła 13 medali - 6 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe. Wystartowało aż 447 zawodników z 30 krajów. Zajęliśmy drugie miejsce w klasyfikacji medalowej. Zachwyciły zwłaszcza nasze panie, bo przecież „najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”.
 
Status quo
Nie byłem wczoraj w Warszawie. Nie zasiadłem na krzesełku w hotelu Sheraton razem z innymi działaczami rządzącymi naszym brudnym i śmierdzącym na kilometr w Europie futbolem, nie głosowałem (z czego się cieszę), nie oglądałem tych wszystkich gratulacji dla Laty.
 
Sen o złotych wisienkach
Wyrywanie medalowych kawałków z olimpijskiego tortu będzie dla Polaków bardzo mozolne

Gdybym miał wymienić polskiego sportowca lub sportsmenkę z co najmniej 70-procentowymi szansami na złoty medal w Pekinie, to obawiam się, że z czystym sumieniem podałbym tylko jedno nazwisko - Szymon Kołecki (zakładając, że nie przeszkodzą mu od dawna go trapiące problemy ze zdrowiem).
 
Strona główna arrow Siatkówka
Kadziewicz w Treflu Gdańsk
07.06.2008.
 To może być transfer roku w Plus Lidze (dawniej PLS). 28-letni środkowy reprezentacji Polski - Łukasz Kadziewicz podpisał kontrakt z beniaminkiem ekstraklasy - Treflem Gdańsk.
Czytaj całość…
 
Bielecki: na IO wypadałoby stanąć na "pudle"
06.06.2008.
 - Na pewno po zdobyciu srebrnego medalu w Niemczech i awansie na IO nasza popularność wzrosła - mówi Karol Bielecki, rozgrywający polskiej reprezentacji w piłce ręcznej.
Czytaj całość…
 
Prasa: szok... Agata odeszła
05.06.2008.
 4 czerwca w Klinice Transplantologii szpiku we Wrocławiu zmarła Agata Mróz – dwukrotna mistrzyni Europy w siatkówce. Oto tytuły w dzisiejszej prasie:
Czytaj całość…
 
Agata Mróz nie żyje
04.06.2008.
 Siatkarka Agata Mróz nie żyje - dowiedziało się Radio TOK FM. Dwa tygodnie temu Agata Mróz przeszła zabieg przeszczepu szpiku kostnego. Na białaczkę cierpiała od siedemnastego roku życia.
Czytaj całość…
 
Gwiazdy siatkówki plażowej zjeżdżają na Mazury
04.06.2008.
 Po raz piąty najlepsi na świecie siatkarze plażowi przyjadą do Starych Jabłonek. Rozpoczynający się turniej GE Money Bank Mazury Open będzie jednak wyjątkowy, bo pierwszy raz będą w nim rywalizować kobiety i mężczyźni.
Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 71 - 80 z 451

Ranking stron