Lady Killers, czyli wojny w ringu, poza nim i na bankiecie
Jak już wiemy, na niedawnych mistrzostwach Europy w kick-boksingu  w portugalskim Porto nasza żeńsko-męska ekipa w K1 Rules, low kicku i formule light-contact wywalczyła 13 medali - 6 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe. Wystartowało aż 447 zawodników z 30 krajów. Zajęliśmy drugie miejsce w klasyfikacji medalowej. Zachwyciły zwłaszcza nasze panie, bo przecież „najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”.
 
Status quo
Nie byłem wczoraj w Warszawie. Nie zasiadłem na krzesełku w hotelu Sheraton razem z innymi działaczami rządzącymi naszym brudnym i śmierdzącym na kilometr w Europie futbolem, nie głosowałem (z czego się cieszę), nie oglądałem tych wszystkich gratulacji dla Laty.
 
Sen o złotych wisienkach
Wyrywanie medalowych kawałków z olimpijskiego tortu będzie dla Polaków bardzo mozolne

Gdybym miał wymienić polskiego sportowca lub sportsmenkę z co najmniej 70-procentowymi szansami na złoty medal w Pekinie, to obawiam się, że z czystym sumieniem podałbym tylko jedno nazwisko - Szymon Kołecki (zakładając, że nie przeszkodzą mu od dawna go trapiące problemy ze zdrowiem).
 
Strona główna arrow Siatkówka
Mróz: lekarze też jeszcze tego nie wiedzą
30.05.2008.
 Sterylny zamknięty pokój. Łóżko, kroplówka, laptop, telewizor i telefon. Tak od tygodnia żyje Agata Mróz. Siedem dni po przeszczepie szpiku kostnego we wrocławskiej Klinice Transplantologii nasza siatkarka już zaczyna się uśmiechać.
Czytaj całość…
 
Być albo nie być siatkarzy Lozano
29.05.2008.
 Cztery lata temu Polacy wywalczyli olimpijską kwalifikację w Matosinhos, kilkanaście kilometrów obok Porto wygrywając decydujące spotkanie z Portugalią w tie-breaku. Znów grają na obrzeżach Porto, znów będą rywalizować z gospodarzami.
Czytaj całość…
 
Zagumny: Najważniejszy turniej za dwa miesiące w Pekinie
28.05.2008.
 Dziś bladym świtem do portugalskiego Espinho wylecieli polscy siatkarze. Wicemistrzowie świata na turniej kwalifikacyjny do Igrzysk Olimpijskich, lecą z nadziejami, ale w nienajlepszych humorach. I to nie tylko z powodu rannego wstawania, bo na lotnisku musieli pojawić się tuż po szóstej rano.
Czytaj całość…
 
Kadra na kwalfikacje do IO
27.05.2008.
Raul Lozano ogłosił dziś skład kadry na turniej kwalifikacyjny do Igrzysk Olimpijskich w Pekinie, który odbędzie się w portugalskim Espinho. Do Portugalii pojedzie dokładnie ten sam skład dwunastu siatkarzy, którzy grali w rewanżowej rundzie eliminacji Mistrzostw Europy.
Czytaj całość…
 
"Chcemy awansować na igrzyska, nie boimy się Polski"
27.05.2008.
 Nie czujemy respektu przed nikim i będziemy walczyć o zwycięstwo w turnieju interkontynentalnym w portugalskim Espinho, mówi największa gwiazda reprezentacji Portoryko Hector Soto, grający w Lokomotiwie Nowosybirsk.
Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 81 - 90 z 451

Ranking stron