Lady Killers, czyli wojny w ringu, poza nim i na bankiecie
Jak już wiemy, na niedawnych mistrzostwach Europy w kick-boksingu  w portugalskim Porto nasza żeńsko-męska ekipa w K1 Rules, low kicku i formule light-contact wywalczyła 13 medali - 6 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe. Wystartowało aż 447 zawodników z 30 krajów. Zajęliśmy drugie miejsce w klasyfikacji medalowej. Zachwyciły zwłaszcza nasze panie, bo przecież „najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”.
 
Status quo
Nie byłem wczoraj w Warszawie. Nie zasiadłem na krzesełku w hotelu Sheraton razem z innymi działaczami rządzącymi naszym brudnym i śmierdzącym na kilometr w Europie futbolem, nie głosowałem (z czego się cieszę), nie oglądałem tych wszystkich gratulacji dla Laty.
 
Sen o złotych wisienkach
Wyrywanie medalowych kawałków z olimpijskiego tortu będzie dla Polaków bardzo mozolne

Gdybym miał wymienić polskiego sportowca lub sportsmenkę z co najmniej 70-procentowymi szansami na złoty medal w Pekinie, to obawiam się, że z czystym sumieniem podałbym tylko jedno nazwisko - Szymon Kołecki (zakładając, że nie przeszkodzą mu od dawna go trapiące problemy ze zdrowiem).
 
Strona główna arrow Siatkówka
Polki jadą na IO!
24.05.2008.
 Polskie siatkarki pokonały Serbię 3:2 i jeszcze przed końcem  turnieju, zapewniły sobie awans na Igrzyska Olimpijskie w Pekinie! Dla naszej żeńskiej reprezentacji w siatkówce, jest to pierwszy awans od 40 lat i trzeci w historii. Ostatni raz, Polki zagrały na IO w Meksyku w 1968 roku. Warto jednak pamiętać, że swe oba występy na Olimpiadzie, siatkarki zakończyły zdobyciem brązowego medalu. Oby tak było i tym razem!
Czytaj całość…
 
Kwalifikacje IO: Polki o krok od zwycięstwa
23.05.2008.
Polskie siatkarki wygrywają 2:1 (18:25, 25:14, 25:19) z Tajlandią w swoim piątym meczu w interkontynentalnym turnieju w Tokio, który jest jedną z kwalifikacji do igrzysk olimpijskich w Pekinie.

Czytaj całość…
 
Udana operacja Agaty Mróz
22.05.2008.
Była siatkarka reprezentacji Polski Agata Mróz przeszła w czwartek w nocy zabieg przeszczepu szpiku kostnego. Operacja odbyła się w Klinice Transplantologii Szpiku we Wrocławiu.

Czytaj całość…
 
Bardzo ważny mecz Polek, wygrana otworzy drogę do Pekinu!
21.05.2008.
 Dziś o godzinie 8:35 Polki rozegrają bardzo ważne spotkanie w turnieju interkontynentalnym w Tokio. Jeśli pokonają Koreę Południową, to droga do Pekinu będzie praktycznie otwarta. Bo w kolejnych spotkaniach groźnym rywalem naszych siatkarek będzie już tylko Serbia.
Czytaj całość…
 
Kwalifikacje IO: Polki odrobiły straty
20.05.2008.
 Polskie siatkarki remisują z Dominikaną 1:1 w swoim trzecim meczu w interkontynentalnym turnieju w Tokio, który jest jedną z kwalifikacji do igrzysk olimpijskich w Pekinie.
Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 91 - 100 z 451

Ranking stron