Lady Killers, czyli wojny w ringu, poza nim i na bankiecie
Jak już wiemy, na niedawnych mistrzostwach Europy w kick-boksingu  w portugalskim Porto nasza żeńsko-męska ekipa w K1 Rules, low kicku i formule light-contact wywalczyła 13 medali - 6 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe. Wystartowało aż 447 zawodników z 30 krajów. Zajęliśmy drugie miejsce w klasyfikacji medalowej. Zachwyciły zwłaszcza nasze panie, bo przecież „najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”.
 
Status quo
Nie byłem wczoraj w Warszawie. Nie zasiadłem na krzesełku w hotelu Sheraton razem z innymi działaczami rządzącymi naszym brudnym i śmierdzącym na kilometr w Europie futbolem, nie głosowałem (z czego się cieszę), nie oglądałem tych wszystkich gratulacji dla Laty.
 
Sen o złotych wisienkach
Wyrywanie medalowych kawałków z olimpijskiego tortu będzie dla Polaków bardzo mozolne

Gdybym miał wymienić polskiego sportowca lub sportsmenkę z co najmniej 70-procentowymi szansami na złoty medal w Pekinie, to obawiam się, że z czystym sumieniem podałbym tylko jedno nazwisko - Szymon Kołecki (zakładając, że nie przeszkodzą mu od dawna go trapiące problemy ze zdrowiem).
 
Premiera "nShow 3D" z Dragonem
29.11.2010.
 Premiera  usługi  “nShow 3D”  już  4 grudnia 2010 roku.

“nShow 3D” zaprezentuje na żywo transmisję walki o tytuł mistrza Europy w wadze ciężkiej pomiędzy reprezentantem Polski Albertem „Dragonem” Sosnowskim, a broniącym tytułu,  Alexandrem Dimitrenko.

Czytaj całość…
 
Sosnowski: Chcę walki z Haye'em!
20.01.2010.
 - Wylewam siódme poty na treningach. Czuję się znakomicie. Wszyscy podkreślają, że nigdy jeszcze nie zaczynałem przygotowań z tak wysokiego pułapu. Wiem przed jaką szansą stoję i zamierzam ją wykorzystać – mówi Albert Sosnowski, który 9 kwietnia stoczy najważniejszy pojedynek w karierze. Jego rywalem będzie mistrz olimpijski z Sydney Audley Harrison. Polak będzie bronił pasa mistrza Europy wagi ciężkiej.
Czytaj całość…
 
Sosnowski walczy o mistrzostwo Europy "u siebie"!
08.09.2009.
 Nasza oferta okazała się na tyle atrakcyjna dla włoskiego promotora, iż nie dojdzie do przetargu, kto zorganizuje pojedynek o mistrzostwo Europy w wadze ciężkiej. Promotor Vidoza zaakceptował złożoną przez nas propozycje finansową i walka odbędzie sie na Wyspach, co de facto oznacza dla Alberta 'walkę u siebie'.
Czytaj całość…
 
Vectra sponsoruje Grzegorza Proksę
25.08.2009.

Vectra oraz Grzegorz Proksa podpisali umowę o współpracy, w ramach której operator będzie wspierał boksera w jego karierze sportowej.

Umowa obowiązywać będzie do końca marca 2010 roku z możliwością przedłużenia. W jej ramach sponsor będzie mógł rozpowszechniać wizerunek boksera do promocji swojej firmy i jej usług oraz wykorzystywać go do akcji marketingowo - reklamowych.

 

Czytaj całość…
 
HBO Boxing After Dark na antenie Sportklubu
08.05.2009.
Juz 30 maja dojdzie do arcyciekawej gali boksu w Seminole Hard Rock Hotel w Fort Lauderdale na Florydzie. HBO w swoim cyklu Boxing After Dark zaprezentuje pojedynek o mistrzostwo świata WBC w kategorii półśredniej – niepokonany mistrz Andre Berto zmierzy się z dwukrotnym mistrzem świata w wadze junior-półśredniej Juanem Urango. Obaj bokserzy uchodzą za solidnych puncherów i chyba trudni przewidzieć pewnego zwyciezcę tej walki...
Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 10 z 321

Ranking stron