Lady Killers, czyli wojny w ringu, poza nim i na bankiecie
Jak już wiemy, na niedawnych mistrzostwach Europy w kick-boksingu  w portugalskim Porto nasza żeńsko-męska ekipa w K1 Rules, low kicku i formule light-contact wywalczyła 13 medali - 6 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe. Wystartowało aż 447 zawodników z 30 krajów. Zajęliśmy drugie miejsce w klasyfikacji medalowej. Zachwyciły zwłaszcza nasze panie, bo przecież „najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”.
 
Status quo
Nie byłem wczoraj w Warszawie. Nie zasiadłem na krzesełku w hotelu Sheraton razem z innymi działaczami rządzącymi naszym brudnym i śmierdzącym na kilometr w Europie futbolem, nie głosowałem (z czego się cieszę), nie oglądałem tych wszystkich gratulacji dla Laty.
 
Sen o złotych wisienkach
Wyrywanie medalowych kawałków z olimpijskiego tortu będzie dla Polaków bardzo mozolne

Gdybym miał wymienić polskiego sportowca lub sportsmenkę z co najmniej 70-procentowymi szansami na złoty medal w Pekinie, to obawiam się, że z czystym sumieniem podałbym tylko jedno nazwisko - Szymon Kołecki (zakładając, że nie przeszkodzą mu od dawna go trapiące problemy ze zdrowiem).
 
Strona główna arrow Napisz artykuł
Pisz dla Sportmaniak.pl!

Interesujesz się sportem? Posiadasz obszerną wiedzę na temat swojej ulubionej dyscypliny i chciałbyś podzielić się nią z innymi? Uważasz, że w polskim Internecie zbyt mało miejsca poświęca się tematyce sportowej?

Możesz to zmienić! Napisz artykuł, który przeczytają tysiące czytelników serwisu SPORTMANIAK.PL !

Opublikujemy każdy ciekawy, napisany na przyzwoitym poziomie merytorycznym artykuł, dotyczący:

  • piłki nożnej,
  • boksu,
  • siatkówki,
  • koszykówki,
  • sportów motoryzacyjnych,
  • sportów zimowych

...oraz każdej innej dyscypliny.

Zapraszamy do nadsyłania propozycji na adres info(at)sportmaniak.pl.

 

Ranking stron