Lady Killers, czyli wojny w ringu, poza nim i na bankiecie
Jak już wiemy, na niedawnych mistrzostwach Europy w kick-boksingu  w portugalskim Porto nasza żeńsko-męska ekipa w K1 Rules, low kicku i formule light-contact wywalczyła 13 medali - 6 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe. Wystartowało aż 447 zawodników z 30 krajów. Zajęliśmy drugie miejsce w klasyfikacji medalowej. Zachwyciły zwłaszcza nasze panie, bo przecież „najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”.
 
Status quo
Nie byłem wczoraj w Warszawie. Nie zasiadłem na krzesełku w hotelu Sheraton razem z innymi działaczami rządzącymi naszym brudnym i śmierdzącym na kilometr w Europie futbolem, nie głosowałem (z czego się cieszę), nie oglądałem tych wszystkich gratulacji dla Laty.
 
Sen o złotych wisienkach
Wyrywanie medalowych kawałków z olimpijskiego tortu będzie dla Polaków bardzo mozolne

Gdybym miał wymienić polskiego sportowca lub sportsmenkę z co najmniej 70-procentowymi szansami na złoty medal w Pekinie, to obawiam się, że z czystym sumieniem podałbym tylko jedno nazwisko - Szymon Kołecki (zakładając, że nie przeszkodzą mu od dawna go trapiące problemy ze zdrowiem).
 
Strona główna arrow Boks arrow Don King zszokowany przed walką Adamka
Don King zszokowany przed walką Adamka Drukuj Email
12.01.2007.
 Słynny promotor Don King otrzymał czek bez pokrycia od hali, w której miała się odbyć walka Tomasz Adamek - Chad Dawson.
Adamek (31 zwycięstw, 21 nokautów) i Dawson (23 zwycięstwa, 15 nokautów) mieli walczyć 3 lutego w Miami Arena o pas mistrza świata wagi półciężkiej należący do Polaka.

- Czek, który okazał się bez pokrycia, opiewa na 500 tys dolarów - powiedział "Gazecie" doradca Adamka Ziggi Rozalski. Pieniądze powinna zapłacić hala Miami Arena za prawo do organizacji wieczoru bokserskiego. Była to pierwsza rata, w sumie hala kupiła prawa prawdopodbnie za 2 mln dol.

Czek na pół miliona został przekazany Kingowi, ale gdy słynny promotor poszedł do banku, aby go zrealizować, okazało się, że na koncie nie ma ani dolara. - Jestem zszokowany. Jeszcze mnie nikt tak nie potraktował - powiedział King na czwartkowej konferencji prasowej na Florydzie.

(Gazeta Wyborcza / Onet.pl)

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Ranking stron