Lady Killers, czyli wojny w ringu, poza nim i na bankiecie
Jak już wiemy, na niedawnych mistrzostwach Europy w kick-boksingu  w portugalskim Porto nasza żeńsko-męska ekipa w K1 Rules, low kicku i formule light-contact wywalczyła 13 medali - 6 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe. Wystartowało aż 447 zawodników z 30 krajów. Zajęliśmy drugie miejsce w klasyfikacji medalowej. Zachwyciły zwłaszcza nasze panie, bo przecież „najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”.
 
Status quo
Nie byłem wczoraj w Warszawie. Nie zasiadłem na krzesełku w hotelu Sheraton razem z innymi działaczami rządzącymi naszym brudnym i śmierdzącym na kilometr w Europie futbolem, nie głosowałem (z czego się cieszę), nie oglądałem tych wszystkich gratulacji dla Laty.
 
Sen o złotych wisienkach
Wyrywanie medalowych kawałków z olimpijskiego tortu będzie dla Polaków bardzo mozolne

Gdybym miał wymienić polskiego sportowca lub sportsmenkę z co najmniej 70-procentowymi szansami na złoty medal w Pekinie, to obawiam się, że z czystym sumieniem podałbym tylko jedno nazwisko - Szymon Kołecki (zakładając, że nie przeszkodzą mu od dawna go trapiące problemy ze zdrowiem).
 
Strona główna arrow Pozostałe dyscypliny arrow NHL: Diabły lepsze w meczu na szczycie, trwa świetna passa Senatorów
NHL: Diabły lepsze w meczu na szczycie, trwa świetna passa Senatorów Drukuj Email
17.01.2007.
 New Yersey Devils pokonali w meczu na szczycie New York Rangers 1:0 - ponownie, jak rok temu,nie czekali na mecz finałowy aby objąć prowadzenie w Atlantic Division.
Martin Brodeur zatrzymał 26 strzałów po raz ósmy w sezonie zachowując czyste konto a obrońca Brad Lukowich strzelił gola rzadkiej urody w meczu na szczycie.

"Diabły" zbliżają się do swojego rekordu z poprzedniego sezonu, kiedy odnieśli 11 zwycięstw z rzędu. Za to trener nowojorczyków Tom Renney ma twardy orzech do zgryzienia - pomimo tego, że zespół grał dobrze przegrał trzeci z czterech ostatnio rozegranych meczów.

W innym spotkaniu Ottawa Senators pokonali 5:2 (2:1, 2:0, 1:1) Washington Capitals, odnosząc w ten sposób piąte zwycięstwo z rzędu w tym sezonie.

Mike Comrie zdobył dwa gole w tym meczu - w ostatnich czterech spotkaniach zdobył 4 gole - a Daniel Alfredsson dołożył trzeciego i zaliczył asystę, co pozwoliło na przekonujące zwycięstwo Senators.

(Onet.pl)

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Ranking stron