Lady Killers, czyli wojny w ringu, poza nim i na bankiecie
Jak już wiemy, na niedawnych mistrzostwach Europy w kick-boksingu  w portugalskim Porto nasza żeńsko-męska ekipa w K1 Rules, low kicku i formule light-contact wywalczyła 13 medali - 6 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe. Wystartowało aż 447 zawodników z 30 krajów. Zajęliśmy drugie miejsce w klasyfikacji medalowej. Zachwyciły zwłaszcza nasze panie, bo przecież „najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”.
 
Status quo
Nie byłem wczoraj w Warszawie. Nie zasiadłem na krzesełku w hotelu Sheraton razem z innymi działaczami rządzącymi naszym brudnym i śmierdzącym na kilometr w Europie futbolem, nie głosowałem (z czego się cieszę), nie oglądałem tych wszystkich gratulacji dla Laty.
 
Sen o złotych wisienkach
Wyrywanie medalowych kawałków z olimpijskiego tortu będzie dla Polaków bardzo mozolne

Gdybym miał wymienić polskiego sportowca lub sportsmenkę z co najmniej 70-procentowymi szansami na złoty medal w Pekinie, to obawiam się, że z czystym sumieniem podałbym tylko jedno nazwisko - Szymon Kołecki (zakładając, że nie przeszkodzą mu od dawna go trapiące problemy ze zdrowiem).
 
Strona główna arrow Boks arrow Trener Adamka: co za bzdura - Dawson bardzo się zdziwi
Trener Adamka: co za bzdura - Dawson bardzo się zdziwi Drukuj Email
01.02.2007.
 - Tomasz będzie szybszy niż kiedykolwiek wcześniej. Szybszy, niż Dawson może sobie wyobrazić - zapewnia w rozmowie z „Dziennikiem” Buddy McGirt.
Trener naszego boksera jest przekonany, że w sobotę Tomasz Adamek bez problemów pokona swojego rywala.

- Tomasz jest gotowy. We wtorek przenieśliśmy się do Orlando i czekamy na walkę. Teraz nic nie uda się już ani naprawić, ani zepsuć. Dwa kilogramy nadwagi? Taka nadwaga to drobnostka. Nawet nie zauważy, kiedy ją zrzuci – dodał.

- Dawson chyba trochę nie docenia Tomasza. Jest przekonany, że Tomasz będzie stał przed nim i czekał na jego ciosy. Co za bzdura. Dawson bardzo się zdziwi – zakończył Buddy McGirt.

(Dziennik / Onet.pl)

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Ranking stron