Lady Killers, czyli wojny w ringu, poza nim i na bankiecie
Jak już wiemy, na niedawnych mistrzostwach Europy w kick-boksingu  w portugalskim Porto nasza żeńsko-męska ekipa w K1 Rules, low kicku i formule light-contact wywalczyła 13 medali - 6 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe. Wystartowało aż 447 zawodników z 30 krajów. Zajęliśmy drugie miejsce w klasyfikacji medalowej. Zachwyciły zwłaszcza nasze panie, bo przecież „najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”.
 
Status quo
Nie byłem wczoraj w Warszawie. Nie zasiadłem na krzesełku w hotelu Sheraton razem z innymi działaczami rządzącymi naszym brudnym i śmierdzącym na kilometr w Europie futbolem, nie głosowałem (z czego się cieszę), nie oglądałem tych wszystkich gratulacji dla Laty.
 
Sen o złotych wisienkach
Wyrywanie medalowych kawałków z olimpijskiego tortu będzie dla Polaków bardzo mozolne

Gdybym miał wymienić polskiego sportowca lub sportsmenkę z co najmniej 70-procentowymi szansami na złoty medal w Pekinie, to obawiam się, że z czystym sumieniem podałbym tylko jedno nazwisko - Szymon Kołecki (zakładając, że nie przeszkodzą mu od dawna go trapiące problemy ze zdrowiem).
 
Strona główna arrow Boks arrow Gmitruk: to nie był ten sam Adamek
Gmitruk: to nie był ten sam Adamek Drukuj Email
05.02.2007.
 Były trener i mendżer Tomasza Adamka Andrzej Gmitruk uważa, że błędem byłego mistrza świata wagi półciężkiej był,o samo zorganizowanie walki z Chadem Dawsonem już na początku lutego.
- Miałem nadzieję, że wygra, ale niepotrzebnie zdecydowano się na ten pojedynek już teraz. Tomek oczywiście nigdy nie powie, że nie będzie gotowy do walki, ale po dwóch bardzo ciężkich pojedynkach z Paulem Briggsem i zwycięstwie nad Thomasem Ulrichem, Adamek powinien zmierzyć się z kimś słabszym - uważa Gmitruk.

- To nie był ten sam Adamek, co w poprzednich latach. Zabrakło podjęcia decyzji o zdecydowanym ataku, a tylko w ten sposób mógł wygrać pojedynek z mańkutem. Czekanie na kontrę z takim przeciwnikiem nie mogło przynieść powodzenia - twierdzi trener, który przed drugą walką z Briggsem został wyrzucony z zespołu Adamka.

(Przegląd Sportowy / Onet.pl)

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Ranking stron