Lady Killers, czyli wojny w ringu, poza nim i na bankiecie
Jak już wiemy, na niedawnych mistrzostwach Europy w kick-boksingu  w portugalskim Porto nasza żeńsko-męska ekipa w K1 Rules, low kicku i formule light-contact wywalczyła 13 medali - 6 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe. Wystartowało aż 447 zawodników z 30 krajów. Zajęliśmy drugie miejsce w klasyfikacji medalowej. Zachwyciły zwłaszcza nasze panie, bo przecież „najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”.
 
Status quo
Nie byłem wczoraj w Warszawie. Nie zasiadłem na krzesełku w hotelu Sheraton razem z innymi działaczami rządzącymi naszym brudnym i śmierdzącym na kilometr w Europie futbolem, nie głosowałem (z czego się cieszę), nie oglądałem tych wszystkich gratulacji dla Laty.
 
Sen o złotych wisienkach
Wyrywanie medalowych kawałków z olimpijskiego tortu będzie dla Polaków bardzo mozolne

Gdybym miał wymienić polskiego sportowca lub sportsmenkę z co najmniej 70-procentowymi szansami na złoty medal w Pekinie, to obawiam się, że z czystym sumieniem podałbym tylko jedno nazwisko - Szymon Kołecki (zakładając, że nie przeszkodzą mu od dawna go trapiące problemy ze zdrowiem).
 
Strona główna arrow Współpraca
Współpraca
Sportmaniak.pl jest dynamicznie rozwijającym się serwisem o tematyce sportowej. Pomimo, iż istniejemy od zaledwie kilku miesięcy, mamy już duże grono wiernych odwiedzających,z każdym dniem dołączają do nas kolejni internauci.  Nad sprawnym działaniem serwisu czuwa kilkuosobowa, starannie dobrana ekipa z odpowiednimi umiejętnościami, doświadczeniem i obyciem w branży.

Zapraszamy do współpracy wszystkie osoby zainteresowane tematyką sportową.

Oferujemy między innymi:

  • dla klubów sportowych: możliwość zamieszczania w serwisie Sportmaniak.pl informacji na temat działalności klubów sportowych
  • dla fanklubów: możliwość zamieszczenia w serwisie Sportmaniak.pl informacji  dotyczących wszelkiego rodzaju imprez i akcji organizowanych przez fankluby
  • dla serwisów internetowych: wzajemną reklamę w postaci linków tekstowych lub bannerów
  • dla osób o zainteresowaniach dziennikarskich: - możliwość zdobycia odpowiedniego doświadczenia, dzięki współredagowaniu serwisu Sportmaniak.pl 

Dzięki współpracy z serwisem Sportmaniak.pl, znacznie wzrośnie popularność Twojego serwisu internetowego, o Twoim klubie sportowym usłyszy cała Polska, a w Twoim fanklubie przybędą nowi miłośnicy sportu.

Pisząc artykuły dla tysięcy odwiedzających serwisu Sportmaniak.pl, zdobędziesz odpowiednie doświadczenie, które z pewnością będziesz mógł wykorzystać w przyszłości.

Skontaktuj się z nami jeszcze dziś!


Współpracują z nami:

Bokserski Klub Sportowy OLIMP Szczecin - www.bokser.com.pl

Portal poświęcony sztukom walki - www.bushido.net.pl 

Linki do stron o tematyce bokserskiej - www.boxinglinks.xorg.pl

 

Ranking stron