Lady Killers, czyli wojny w ringu, poza nim i na bankiecie
Jak już wiemy, na niedawnych mistrzostwach Europy w kick-boksingu  w portugalskim Porto nasza żeńsko-męska ekipa w K1 Rules, low kicku i formule light-contact wywalczyła 13 medali - 6 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe. Wystartowało aż 447 zawodników z 30 krajów. Zajęliśmy drugie miejsce w klasyfikacji medalowej. Zachwyciły zwłaszcza nasze panie, bo przecież „najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”.
 
Status quo
Nie byłem wczoraj w Warszawie. Nie zasiadłem na krzesełku w hotelu Sheraton razem z innymi działaczami rządzącymi naszym brudnym i śmierdzącym na kilometr w Europie futbolem, nie głosowałem (z czego się cieszę), nie oglądałem tych wszystkich gratulacji dla Laty.
 
Sen o złotych wisienkach
Wyrywanie medalowych kawałków z olimpijskiego tortu będzie dla Polaków bardzo mozolne

Gdybym miał wymienić polskiego sportowca lub sportsmenkę z co najmniej 70-procentowymi szansami na złoty medal w Pekinie, to obawiam się, że z czystym sumieniem podałbym tylko jedno nazwisko - Szymon Kołecki (zakładając, że nie przeszkodzą mu od dawna go trapiące problemy ze zdrowiem).
 
Strona główna arrow Boks arrow Adamek na gali z Gołotą?
Adamek na gali z Gołotą? Drukuj Email
15.02.2007.
 Tomasz Adamek stracił pas mistrza świata, ale eksperci federacji WBC ciągle doceniają klasę Polaka i w najnowszym rankingu umieścili go na trzeciej pozycji.
Adamek na rewanż z Chadem Dawsonem nie może liczyć, bo ten chce się bić z Glenem Johnsonem albo numerem jeden na liście pretendentów... Paulem Briggsem, którego już dwukrotnie pokonał polski bokser.

Adamek może jednak liczyć na walkę z kimś z czołówki rankingu na początku czerwca. Wtedy Don King chce zorganizować "polską galę" w Chicago, gdzie walczyliby także: Krzysztof Włodarczyk, Andrzej Gołota i Maciej Zegan.

(Przegląd Sportowy / Onet.pl)

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Ranking stron