Lady Killers, czyli wojny w ringu, poza nim i na bankiecie
Jak już wiemy, na niedawnych mistrzostwach Europy w kick-boksingu  w portugalskim Porto nasza żeńsko-męska ekipa w K1 Rules, low kicku i formule light-contact wywalczyła 13 medali - 6 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe. Wystartowało aż 447 zawodników z 30 krajów. Zajęliśmy drugie miejsce w klasyfikacji medalowej. Zachwyciły zwłaszcza nasze panie, bo przecież „najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”.
 
Status quo
Nie byłem wczoraj w Warszawie. Nie zasiadłem na krzesełku w hotelu Sheraton razem z innymi działaczami rządzącymi naszym brudnym i śmierdzącym na kilometr w Europie futbolem, nie głosowałem (z czego się cieszę), nie oglądałem tych wszystkich gratulacji dla Laty.
 
Sen o złotych wisienkach
Wyrywanie medalowych kawałków z olimpijskiego tortu będzie dla Polaków bardzo mozolne

Gdybym miał wymienić polskiego sportowca lub sportsmenkę z co najmniej 70-procentowymi szansami na złoty medal w Pekinie, to obawiam się, że z czystym sumieniem podałbym tylko jedno nazwisko - Szymon Kołecki (zakładając, że nie przeszkodzą mu od dawna go trapiące problemy ze zdrowiem).
 
Strona główna arrow Boks arrow Gmitruk i trener Kliczki pomogą Adamkowi?
Gmitruk i trener Kliczki pomogą Adamkowi? Drukuj Email
16.02.2007.
 Andrzej Gmitruk - wbrew doniesieniom prasowym - nie pójdzie do sądu z pozwem przeciwko Tomaszowi Adamkowi. - W przyszłym tygodniu dogadamy się w sprawie naszej dalszej współpracy - mówi były trener byłego mistrza świata.
Do spotkania Gmitruka z Adamkiem miało dojść w poprzednim tygodniu. Nie udało się. Teraz ma być inaczej. - Wiadomo, że Andrzej nie będzie moim trenerem na stałe, ale doradzać mi przecież może - mówi Adamek na łamach "Przeglądu Sportowego". Gmitruk dodaje: - Wszystko jest na dobrej drodze. W tej chwili nie rozmawiamy już o pieniądzach, tylko o jego karierze, bo przecież Tomek ma nadal przed sobą dobrą przyszłość.

Adamek musi jednak najpierw znaleźć trenera. Choć nie wyklucza współpracy z Buddym McGirtem, chce spróbować z innymi szkoleniowcami. Wśród potencjalnych kandydatów pojawiło się ostatnio nowe nazwisko. To Emanuel Steward - trener, który wyprowadził na szczyt wagi ciężkiej Władimira Kliczkę. - To szkoleniowiec, który ma swoją filozofię. Pytanie tylko, czy Tomek chciałby z nim pracować - zastanawia się Gmitruk. - Jest taka możliwość - przyznaje Adamek.


(Przegląd Sportowy / Onet.pl)

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Ranking stron