Lady Killers, czyli wojny w ringu, poza nim i na bankiecie
Jak już wiemy, na niedawnych mistrzostwach Europy w kick-boksingu  w portugalskim Porto nasza żeńsko-męska ekipa w K1 Rules, low kicku i formule light-contact wywalczyła 13 medali - 6 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe. Wystartowało aż 447 zawodników z 30 krajów. Zajęliśmy drugie miejsce w klasyfikacji medalowej. Zachwyciły zwłaszcza nasze panie, bo przecież „najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”.
 
Status quo
Nie byłem wczoraj w Warszawie. Nie zasiadłem na krzesełku w hotelu Sheraton razem z innymi działaczami rządzącymi naszym brudnym i śmierdzącym na kilometr w Europie futbolem, nie głosowałem (z czego się cieszę), nie oglądałem tych wszystkich gratulacji dla Laty.
 
Sen o złotych wisienkach
Wyrywanie medalowych kawałków z olimpijskiego tortu będzie dla Polaków bardzo mozolne

Gdybym miał wymienić polskiego sportowca lub sportsmenkę z co najmniej 70-procentowymi szansami na złoty medal w Pekinie, to obawiam się, że z czystym sumieniem podałbym tylko jedno nazwisko - Szymon Kołecki (zakładając, że nie przeszkodzą mu od dawna go trapiące problemy ze zdrowiem).
 
Strona główna arrow Boks arrow Sędzia mógł przerwać walkę z Dawsonem
Sędzia mógł przerwać walkę z Dawsonem Drukuj Email
16.02.2007.
 - Sędzia mógł przerwać - tak o pracy Jorge Alonzo w pojedynku z Chadem Dawsonem mówi dziennikarzowi "Przeglądu Sportowego" Tomasz Adamek.
- Nie chcę się usprawiedliwiać, ale wiem, że w Stanach muszę być ostrożniejszy. Przed i w czasie walki. Sędzia mógł przerwać pojedynek po tym, jak w 10. rundzie Dawson poleciał na deski. Faulował mnie kilka razy, trzy albo cztery razy uderzył mnie poniżej pasa i co? Przed walką sędzia przyszedł do mojej szatni i zapowiedział, że jak uderzę Chada poniżej pasa, da mi ostrzeżenie a potem przerwie walkę. A co zrobił na ringu, gdy faulował Dawson? Nic. Ale to już przeszłość. Teraz trzeba wyciągnąć wnioski - mówi Adamek. (Przegląd Sportowy / Onet.pl)
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Ranking stron