Lady Killers, czyli wojny w ringu, poza nim i na bankiecie
Jak już wiemy, na niedawnych mistrzostwach Europy w kick-boksingu  w portugalskim Porto nasza żeńsko-męska ekipa w K1 Rules, low kicku i formule light-contact wywalczyła 13 medali - 6 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe. Wystartowało aż 447 zawodników z 30 krajów. Zajęliśmy drugie miejsce w klasyfikacji medalowej. Zachwyciły zwłaszcza nasze panie, bo przecież „najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”.
 
Status quo
Nie byłem wczoraj w Warszawie. Nie zasiadłem na krzesełku w hotelu Sheraton razem z innymi działaczami rządzącymi naszym brudnym i śmierdzącym na kilometr w Europie futbolem, nie głosowałem (z czego się cieszę), nie oglądałem tych wszystkich gratulacji dla Laty.
 
Sen o złotych wisienkach
Wyrywanie medalowych kawałków z olimpijskiego tortu będzie dla Polaków bardzo mozolne

Gdybym miał wymienić polskiego sportowca lub sportsmenkę z co najmniej 70-procentowymi szansami na złoty medal w Pekinie, to obawiam się, że z czystym sumieniem podałbym tylko jedno nazwisko - Szymon Kołecki (zakładając, że nie przeszkodzą mu od dawna go trapiące problemy ze zdrowiem).
 
Strona główna arrow Pozostałe dyscypliny arrow Tomaszewski gra o 4 mln złotych
Tomaszewski gra o 4 mln złotych Drukuj Email
15.03.2007.
 - Oczywiście, że przed zawodami sporo trenowałem - zapewnia Jan Tomaszewski, który jako reprezentant jednej z firm bukmacherskich bierze udział w jednym z największych turniejów pokerowych na świecie. Jest o co walczyć, bo główna nagroda to aż 4 miliony złotych!
Wprawdzie Tomaszewski na pokerze się zna, ale nie widzi się w gronie faworytów.

- Każdy ma tyle samo żetonów, wszystko zależy więc od szczęścia i blefu, a ja bleferem nigdy nie byłem - śmieje się "Tomek". - Zresztą z zawodowcami nie mam szans.
Na turnieju Tomaszewski zmierzy się z wieloma przeciwnikami, jednak marzą mu się zupełnie inni.

- Do stołu na pewno nie usiadłbym z Grzesiem Lato, bo nie sztuka z nim wygrać. Co innego Michał Listkiewicz - uśmiecha się "Tomek". - Prezes PZPN to przebiegły gracz, więc takie zwycięstwo byłoby prawdziwą przyjemnością.

(SuperExpress/Onet.pl)

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Ranking stron