Lady Killers, czyli wojny w ringu, poza nim i na bankiecie
Jak już wiemy, na niedawnych mistrzostwach Europy w kick-boksingu  w portugalskim Porto nasza żeńsko-męska ekipa w K1 Rules, low kicku i formule light-contact wywalczyła 13 medali - 6 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe. Wystartowało aż 447 zawodników z 30 krajów. Zajęliśmy drugie miejsce w klasyfikacji medalowej. Zachwyciły zwłaszcza nasze panie, bo przecież „najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”.
 
Status quo
Nie byłem wczoraj w Warszawie. Nie zasiadłem na krzesełku w hotelu Sheraton razem z innymi działaczami rządzącymi naszym brudnym i śmierdzącym na kilometr w Europie futbolem, nie głosowałem (z czego się cieszę), nie oglądałem tych wszystkich gratulacji dla Laty.
 
Sen o złotych wisienkach
Wyrywanie medalowych kawałków z olimpijskiego tortu będzie dla Polaków bardzo mozolne

Gdybym miał wymienić polskiego sportowca lub sportsmenkę z co najmniej 70-procentowymi szansami na złoty medal w Pekinie, to obawiam się, że z czystym sumieniem podałbym tylko jedno nazwisko - Szymon Kołecki (zakładając, że nie przeszkodzą mu od dawna go trapiące problemy ze zdrowiem).
 
Strona główna arrow Sporty zimowe arrow Małysz: chciałbym jeszcze więcej
Małysz: chciałbym jeszcze więcej Drukuj Email
01.04.2007.
 Adam Małysz wciąż jest głodny sukcesów na skoczniach. W sobotę podczas spotkania z dziennikarzami w Wiśle powiedział, że chciałby "po sobie coś pozostawić" i zapewniał, iż będzie walczył o kolejne laury.
- Chciałbym jeszcze więcej. Póki mam motywację i czerpię radość z tego sportu, chciałbym skakać i wygrywać - powiedział mistrz z Wisły.

Adam Małysz mówiąc o przyszłości powiedział, że "chciałby skakać, jak w tym roku, a przynajmniej w końcówce, od mistrzostw świata". - Skakałem wyśmienicie i to powodowało, że mogłem zajmować pierwsze miejsce, a to z kolei cieszy i motywuje - dodał.
Skoczek, pytany, kto może być wśród jego głównych rywali w przyszłym sezonie, powiedział, że jest jeszcze za wcześnie na takie dociekania. Wyraził jednak nadzieję, że wśród czołowych skoczków znajdzie się Kamil Stoch, którego mistrz z Wisły komplementował na konferencji prasowej.

Dziennikarzy interesowała także opinia skoczka na temat słów trenera kadry Hannu Lepistoe, który powiedział, że Małysz mógłby być dobrym trenerem. - Każdy zawodnik, który uprawia tę dyscyplinę więcej niż cztery, pięć lat, jest już w pewnym sensie trenerem - odparł.

Adam Małysz z uznaniem wypowiadał się również o swoich kibicach. - Gdy miałem lekki kryzys w ostatnich dwóch latach, większość bardzo pozytywnie do mnie podchodziła. Nie usłyszałem ani jednego słowa, że mam zakończyć karierę. Większość klepała mnie po plecach. Mówili: ty już tyle zrobiłeś, że nic nie musisz - dodał wzruszony skoczek.

W sobotę w Wiśle odbyła się feta na cześć mistrza. W miejscowym amfiteatrze na cześć mistrza wiwatowało parę tysięcy wiślan oraz przyjezdnych kibiców.


(Onet.pl)

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Ranking stron