Lady Killers, czyli wojny w ringu, poza nim i na bankiecie
Jak już wiemy, na niedawnych mistrzostwach Europy w kick-boksingu  w portugalskim Porto nasza żeńsko-męska ekipa w K1 Rules, low kicku i formule light-contact wywalczyła 13 medali - 6 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe. Wystartowało aż 447 zawodników z 30 krajów. Zajęliśmy drugie miejsce w klasyfikacji medalowej. Zachwyciły zwłaszcza nasze panie, bo przecież „najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”.
 
Status quo
Nie byłem wczoraj w Warszawie. Nie zasiadłem na krzesełku w hotelu Sheraton razem z innymi działaczami rządzącymi naszym brudnym i śmierdzącym na kilometr w Europie futbolem, nie głosowałem (z czego się cieszę), nie oglądałem tych wszystkich gratulacji dla Laty.
 
Sen o złotych wisienkach
Wyrywanie medalowych kawałków z olimpijskiego tortu będzie dla Polaków bardzo mozolne

Gdybym miał wymienić polskiego sportowca lub sportsmenkę z co najmniej 70-procentowymi szansami na złoty medal w Pekinie, to obawiam się, że z czystym sumieniem podałbym tylko jedno nazwisko - Szymon Kołecki (zakładając, że nie przeszkodzą mu od dawna go trapiące problemy ze zdrowiem).
 
Strona główna arrow Pozostałe dyscypliny arrow NHL: zwycięstwo St. Louis
NHL: zwycięstwo St. Louis Drukuj Email
03.04.2007.
 Hokeiści St. Louis Blues pokonali na wyjeździe w jedynym poniedziałkowym meczu ligi NHL Dallas Stars 4:2. Gościom ta wygrana jednak nic nie dała, bowiem już wcześniej stracili oni szansę na awans do play off.
Z kolei gospodarze mają zapewniony start w tej część rozgrywek.

Bohaterem spotkania był Lee Stempniak, który strzelił dwie bramki. Ostatnią uzyskał, kiedy gospodarze wycofali bramkarza. Były to jego 26. i 27. trafienia w tym sezonie.

(Onet.pl)

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Ranking stron