Lady Killers, czyli wojny w ringu, poza nim i na bankiecie
Jak już wiemy, na niedawnych mistrzostwach Europy w kick-boksingu  w portugalskim Porto nasza żeńsko-męska ekipa w K1 Rules, low kicku i formule light-contact wywalczyła 13 medali - 6 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe. Wystartowało aż 447 zawodników z 30 krajów. Zajęliśmy drugie miejsce w klasyfikacji medalowej. Zachwyciły zwłaszcza nasze panie, bo przecież „najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”.
 
Status quo
Nie byłem wczoraj w Warszawie. Nie zasiadłem na krzesełku w hotelu Sheraton razem z innymi działaczami rządzącymi naszym brudnym i śmierdzącym na kilometr w Europie futbolem, nie głosowałem (z czego się cieszę), nie oglądałem tych wszystkich gratulacji dla Laty.
 
Sen o złotych wisienkach
Wyrywanie medalowych kawałków z olimpijskiego tortu będzie dla Polaków bardzo mozolne

Gdybym miał wymienić polskiego sportowca lub sportsmenkę z co najmniej 70-procentowymi szansami na złoty medal w Pekinie, to obawiam się, że z czystym sumieniem podałbym tylko jedno nazwisko - Szymon Kołecki (zakładając, że nie przeszkodzą mu od dawna go trapiące problemy ze zdrowiem).
 
Strona główna arrow Sporty zimowe arrow Koncepcja Lepisote - idzie młodość, koniec Matei
Koncepcja Lepisote - idzie młodość, koniec Matei Drukuj Email
04.04.2007.
 Przebywający w Krakowie trener polskich skoczków Hannu Lepistoe spotkał się we wtorek z zarządem PZN i przedstawił swoją wizję pracy z reprezentacją w przyszłym sezonie.
- Na razie są to tylko koncepcje, ale bardzo ciekawe. Musimy je jeszcze przedyskutować w gronie fachowców. Potem zapadną konkretne decyzje – powiedział prezes PZN Apoloniusz Tajner.

Z informacji „Dziennika Polskiego” wynika, że trener zamierza odmłodzić kadrę. Chciałby w przyszłym sezonie częściej dawać szansę młodym, często nastoletnim skoczkom. Takim jak 16-letni Maciej Kot.

Trzon kadry, obok Adama Małysza, mają stanowić: Kamil Stoch, Piotr Żyła i Stefan Hula. Zabraknie więc zapewne miejsca w kadrze dla doświadczonych zawodników, takich jak na przykład Robert Mateja, który punkty PŚ zdobył dopiero w swoim ostatnim starcie w tym sezonie.


(Dziennik Polski/Onet.pl)

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Ranking stron