Lady Killers, czyli wojny w ringu, poza nim i na bankiecie
Jak już wiemy, na niedawnych mistrzostwach Europy w kick-boksingu  w portugalskim Porto nasza żeńsko-męska ekipa w K1 Rules, low kicku i formule light-contact wywalczyła 13 medali - 6 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe. Wystartowało aż 447 zawodników z 30 krajów. Zajęliśmy drugie miejsce w klasyfikacji medalowej. Zachwyciły zwłaszcza nasze panie, bo przecież „najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”.
 
Status quo
Nie byłem wczoraj w Warszawie. Nie zasiadłem na krzesełku w hotelu Sheraton razem z innymi działaczami rządzącymi naszym brudnym i śmierdzącym na kilometr w Europie futbolem, nie głosowałem (z czego się cieszę), nie oglądałem tych wszystkich gratulacji dla Laty.
 
Sen o złotych wisienkach
Wyrywanie medalowych kawałków z olimpijskiego tortu będzie dla Polaków bardzo mozolne

Gdybym miał wymienić polskiego sportowca lub sportsmenkę z co najmniej 70-procentowymi szansami na złoty medal w Pekinie, to obawiam się, że z czystym sumieniem podałbym tylko jedno nazwisko - Szymon Kołecki (zakładając, że nie przeszkodzą mu od dawna go trapiące problemy ze zdrowiem).
 
Strona główna arrow Pozostałe dyscypliny arrow NHL: nieudany debiut Atlanty
NHL: nieudany debiut Atlanty Drukuj Email
13.04.2007.
 Nie udał się pierwszy w historii mecz Atlanta Trashers w play off ligi NHL. Hokeiści tej drużyny ulegli przed własną publicznością 3:4 New York Rangers. Co warte podkreślenia mecz był bardzo "czysty". Sędziowie nałożyli na obie drużyny zaledwie pięć kar. Dla New York Rangers było to z kolei pierwsze zwycięstwo w play off od 10 lat.
Dość jednostronny przebieg miały spotkania Detroit Red Wings z Calgary Flames i Buffalo Sabres z New York Islanders. W obu przypadkach triumfowali gospodarze 4:1.

W czwartym czwartkowym meczu New Jersey Devils pokonało przed własną publicznością Tampa Bay Lightning 5:3.

(Onet.pl)

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Ranking stron